86
Šiandien, 17:20
0
0

Netikėta: „Arsenal“ antrąjį pralaimėjimą šiame sezone „Premier“ lygoje patyrė prieš „Everton“ VIDEO

2023.02.04 16:28

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti Liverpulio „Everton“ futbolininkų pranašumą.

Dominicas Calvertas-Lewinas 33-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Abdoulaye Doucoure 34-ąją minutę atliko smūgį galva į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bukayo Saka 40-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Idrissa Gueye 47-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Aaronas Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Jamesas Tarkowskis 60-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Oleksandras Zinčenka 90-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Šio susitikimo metu debiutavo „Everton“ vyriausiasis treneris Seanas Dyche, kuris perėmė komandos vairą iš kiek anksčiau atleisto Franko Lampardo.

„Arsenal“ po 20 sužaistų rungtynių turi surinkęs 50 taškų ir išlieka pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Everton“ su 18 taškų pakilo į septynioliktąją poziciją.