92
86

PSG klubas 81-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Lorient“ VIDEO

2022.11.06 15:57

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2 – 1 nugalėjo „Lorient“ futbolininkus.

Neymaras 9-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Hugo Ekitike 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Teremas Moffi 53-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Danilo 81-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą PSG naudai 2:1.

Enzo Le Fee 90-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.