0
06-10, 18:50
0
0

„Serie A“ lygos lyderių rungtynės tarp „Napoli“ ir „Inter“ baigėsi taikiai VIDEO

2022.02.12 20:56

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp lyderių „Napoli“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Lorenzo Insigne 7-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Napoli“ ekipą į priekį 1:0.

Piotras Zielinskis 12-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Victoras Osimhenas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir pasižymėti nepavyko.

Edinas Džeko 47-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Elifas Elmas 69-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Samiras Handanovičius atrėmė kamuolį.