Emmanuelis Adebayoras | Scanpix nuotr.

Emmanuelis Adebayoras | Scanpix nuotr.

Buvęs Madrido „Real“, „Manchester City“, Londono „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų puolėjas Emmanuelis Adebayoras dar kartą viešai prabilo apie savo šeimynines problemas.

Prieš keletą metų togietis socialiniame tinkle išreiškė nusivylimą savo šeima. Futbolininkas į ją investavo daug pinigų, tačiau, panašu, per mažai. Dėl to šiuo metu Turkijoje rungtyniaujantis 33-ejų afrikietis istoriją priminė žiniasklaidai.

„Tai sudėtinga. Manau, kad pasielgiau teisingai, tai pranešdamas visuomenei. Žmonės sako, kad tai turėjau pasilikti sau. Dariau viską, jog likčiau „Real“ klube, bet dėl jaunesniojo brolio negalėjau. Jis mano šeimos vardu parašė laišką klubui, kad nepratęstų sutarties. Nesakau, kad nelikau ten būtent dėl to, bet tai buvo dalis sprendimo. Ir net jei tai tebuvo 10 procentų, tai yra daug.

Mano mama sako, kad jai anksčiau neduodavau nei 200 dolerių. Tačiau žmonės nežino, kad jiems pirkau namus. Pirkau ir automobilius, todėl mama tokių dalykų kalbėti neturėtų. Šiandien esu kitoks žmogus. Man mama suteikė galimybę būti tuo, kas esu. Aš gerbiu, kad ji yra mano mama. Esu jai dėkingas už viską, bet šiandien aš esu Adebayoras.

Daugiau nesikalbu su savo šeima. Kalbuosi su draugais. Tačiau jei jie nori su manimi pasikalbėti, aš visada atviras. Padarėme dalykų, pamatėme, per juos perėjome. Tai ne mano klausimas. Jie man nepadeda. Jie niekada nepaskambins ir nepaklaus, ar esu sveikas. Keletą kartų per rungtynes susižeidžiau, bet nesulaukiau nė vieno skambučio. Man skambina tik tada, kai kažko reikia. Rūpinkitės manimi – aš pasirūpinsiu jumis. Nesirūpinkite mano pinigais, neklauskite apie mano banko sąskaitą. Dienos pabaigoje įsitikinsite, kad kraujas yra tvirtesnis už vandenį. Bet aš visada esu laimingas“, – BBC sakė E.Adebayoras.

E.Adebayoras Madrido „Real“ komandoje žaidė prieš šešerius metus, kai buvo paskolintas „Man City“ ekipos. Pastaroji jį 2009-ųjų vasarą išpirko iš „Arsenal“ už 29 milijonus eurų.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 07-22 Kauno Žalgiris 17 : 00 Jonava
Šeš 07-22 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 07-23 Utenis Utena 18 : 00 Sūduva
Sek 07-23 Atlantas 20 : 00 Trakai

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141