Joanas Plaza | Organizatorių nuotr.

Joanas Plaza | Organizatorių nuotr.

Malagos „Unicaja“ komandos vyriausiasis treneris Joanas Plaza davė interviu Ispanijos žiniasklaidai ir sulaukė klausimo apie Kauno „Žalgirio“ klubą.

J.Plaza dirbo Kaune 2012–2013 metų sezone ir vėliau išvyko. Sugrįžti į Kauną jis galės kito sezono metu, kai jo vadovaujama „Unicaja“ žais Eurolygos rungtynes prieš „Žalgirį“.

Krepšinio specialistas Kaune patyrė tai, ko dar nebuvo patyręs – prarado nemažą dalį savo pinigų ir apie tai jis nusprendė papasakoti viešai.

„Vienu metu jie nustojo man mokėti atlyginimą ir aš praradau pinigus, laikytus banke. Kodėl taip nutiko? Buvau pernelyg naivus ir pasitikėjau tuometiniu klubo savininku. Nusprendžiau išdirbti iki sezono pabaigos, nors nustojau gauti algą. Dėl šio sprendimo užsitarnavau daugelio pagarbą. 

Kaip vėliau paaiškėjo, sprendimas likti pasiteisino su kaupu – tapome LKL čempionais, o man įteikė klubo garbės ordiną. Kaune įgyta patirtis buvo pamokanti, nemaloni ir tuo pačiu įspūdinga. Tikiuosi iki mirties atgauti pinigus, kuriuos jie man yra skolingi“, – sakė J.Plaza.

J.Plaza, kaip ir daugelis kitų, laikė savo pinigus Ūkio banke. Vladimiro Romanovo valdomas bankas bankrutavo, šis pabėgo į Rusiją ir žmonės neteko savo indėlių. Krepšinio specialistas tikisi, jog kada nors atgaus savo lėšas, kurias laikė banke. „Žalgirio“ klubas su treneriu jau yra atsiskaitęs.


fj
2017-06-19 16:30:12
tegul iesko buratino Rusijoje su sudauzytais k.....
Atsakyti
art
2017-06-19 12:09:30
tegul pamiršta jau tuos pinigus :D
Atsakyti
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141