Florentino Perezas | Scanpix nuotr.

Florentino Perezas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ klubo prezidentas Florentino Perezas toliau tęs savo darbą po to, kai joks kitas kandidatas nepateikė paraiškos dalyvauti prezidento rinkimuose.

70-metis vyras pradėjo savo antrą kadenciją 2009 metais ir per jo darbą klubas laimėjo tris Čempionų lygos titulus. Konkurencijos jam niekas nepasiūlė nuo to laiko, kai klubas 2012 metais pakeitė vidines taisykles potencialiems kandidatams į prezidento postą.

Pakeitimai reiškė, kad bet kas, kas nori tapti prezidentu, turi būti „Real“ klubo nariu mažiausiai 20 metų, palyginus su senesniu 10 metų terminu. Taip pat kandidatas turi turėti asmeninę daugiau nei 75 mln. eurų garantiją iš Ispanijos banko.

Paskutiniuose rinkimuose 2013 metais tokie barjerai užkirto kelią potencialiems konkurentams, tad statybų magnatas F.Perezas liks savo pozicijoje dar vieną kadenciją.

F.Perezas pirmą kartą tapo prezidentu 2000 metais, kai pranoko buvusį prezidentą Lorenzo Sanzą pažadėdamas prisivilioti Luisą Figo iš aršiausių konkurentų „Barcelona“ gretų. Tai F.Perezui pavyko puikiai išpildyti – „Los Blancos“ įsigijo portugalą už tuomet rekordinę 62 mln. eurų sumą.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141