Tomas Radzinevičius | Organizatorių nuotr.

Tomas Radzinevičius | Organizatorių nuotr.

Vakar apie beveik 20 metų trukusios karjeros pabaigą paskelbė geriausias 2015-ujų metų A lygos futbolininkas Tomas Radzinevičius.

Ilgametis Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas ir kapitonas per savo karjerą rungtyniavo Maltoje, Čekijoje bei Lenkijoje, tačiau daugiausiai metų praleido būtent Suvalkijos sostinėje.

Penktadienį vakare „Valletta“ klube paskutinį savo sezoną praleidęs dabar jau buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas savo socialiniame tinkle Facebook išplatino pranešimą apie karjeros pabaigą.

„Laba vakara, norėčiau visiems pranešti, kad nusprendžiau baigti profesionalią futbolo karjerą. 

Norėčiau visiems padėkoti už palaikymą visos karjeros metu. Norėjau pabaigti karjerą ten, kur ją pradėjau, bet deja, nesigavo. Gyvenimas tuo nesibaigia ir dar kartą noriu padėkoti visiems, kurie už mane sirgo ir palaikė sunkiausiomis akimirkomis.

Labiausiai norėčiau padėkoti savo žmonai Janai, kuri su manimi praleido nemažą dalį mano karjeros, taip pat tėvams ir visai giminei tiek Lietuvoje, tiek Čekijoje. 

Esu laimingas, kad karjeros metu turėjau galimybę žaisti Lietuvos rinktinėje – norėčiau padėkoti ir visiems Lietuvos rinktinės treneriams, kurie man tą galimybę suteikė.

Tikiuosi, kad mano sūnus pratęs futbolo karusėlę mūsų šeimoje“, – atsisveikinimo žodžiu dėliojo 36-erių futbolininkas.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141