Dwightas Howardas | Scanpix nuotr.

Dwightas Howardas | Scanpix nuotr.

Dwighto Howardo karjera Los Andželo „Lakers“ komandoje tęsėsi vieną sezoną, nes aukštaūgis nesutarė su treneriu ir Kobe Bryantu, todėl nusprendė išvykti.

Dabar krepšininkas sulaukė kritikos iš legendinio „Lakers“ žaidėjo Kareemo Abdul-Jabbaro. Šis teigia, jog D.Howardas nenorėjo su juo treniruotis ir mokytis naujų judesių.

„Dwightas visiškai nenorėjo asmeninių treniruočių. Nežinau, ką dar apie jį pasakyti, nes atrodė, jog jis pats nežino, ko norėjo“, – teigė K.Abdul-Jabbaras.

Šią citatą į socialinį tinklą „Instagram“ įsikėlė vienas NBA žurnalistas, kuris iškart sulaukė D.Howardo atsako. Dabartinis Atlantos „Hawks“ vidurio puolėjas paaiškino, kaip viskas buvo iš tiesų.

„Nereikia meluoti, jog nenorėjau dirbti su Kareemu. Jeigu rašote straipsnį, tuomet sužinokite visus faktus, o ne tik vieną. Kodėl turėčiau nenorėti treniruotis su juo? Juk jis vienas iš geriausių lygos istorijoje. Esmė tame, kad komanda nenorėjo, jog treniruočiausi su Abdul-Jabbaru. Persikėlęs į Los Andželą iškart susitikau su Kareemu ir susitarėme dėl treniruočių. Visgi „Lakers“ man neleido su juo treniruotis ir turėjau klausytis jų nurodymų“, – atskleidė D.Howardas.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

FIFA Konfederacijų taurė 2017

06-28 Portugalija 21:00 Čilė
06-29 Vokietija 21:00 Meksika

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141