Mauricio Pochettino ir Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino ir Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ klubo vartininkas Hugo Llorisas atskleidė, kad jis klube liek tik dėl to, kad jį treniruoja Mauricio Pochettino ir būtent treneris yra pagrindinė priežastis.

Prancūzijos rinktinės vartininkas su „Tottenham“ sutartį pratęsė jau du kartus, o paskutinis jo kontraktas galioja iki 2022 metų vasaros, kurį jis pasirašė gruodžio mėnesį.

„Pagrindinė priežastis, kodėl likau „Tottenham“ klube – tai Mauricio Pochettino. Tokia yra tiesa ir aš negaliu jos slėpti“, – sakė H.Llorisas.

„Viskas labai aišku. Tai tiesiog reiškia, kad mes labai gerbiame savo trenerį. Turime puikų ryšį su juo ir kai turi kažką tokio stipraus, nėra lengva surasti ko nors panašaus per savo karjerą. Viskas labai paprasta“, – aiškino prancūzas.

„Žinoma, futbole yra viskas įmanoma, bet aš žinau tik tai, kad mėgaujuosi savo laiku „Tottenham“ klube ir ypač dėl Mauricio Pochettino. Aš tikiu, kad su juo „Tottenham“ gali pasiekti tą lygį, kurio visi norime“, – toliau kalbėjo vartininkas.

„Aš vis dar atsimenu mūsų pirmą pokalbį telefonu, praėjus vos kelioms dienoms, kai jis tapo „Tottenham“ treneriu. Jis stengėsi apibūdinti savo futbolo filosofiją, kaip jis nori, kad jo komanda žaistų ir kaip jis nori dirbti su komanda. Taip pat buvo aiškios jo ambicijos. Jis yra nugalėtojas ir labai ambicingas“.

„Kurdamas šią komandą jis sukūrė kai ką ypatingo. Galiu tvirtai pasakyti, kad dabartinė komanda tikrai nėra tokia pati, kai į ją atvykau. Jis tikrai atliko teigiamą ir milžinišką darbą“, – užbaigė H.Llorisas.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 07-26 Utenis Utena 18 : 00 Atlantas
Ket 07-27 Trakai 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141