Mauricio Pochettino ir Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino ir Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ klubo vartininkas Hugo Llorisas atskleidė, kad jis klube liek tik dėl to, kad jį treniruoja Mauricio Pochettino ir būtent treneris yra pagrindinė priežastis.

Prancūzijos rinktinės vartininkas su „Tottenham“ sutartį pratęsė jau du kartus, o paskutinis jo kontraktas galioja iki 2022 metų vasaros, kurį jis pasirašė gruodžio mėnesį.

„Pagrindinė priežastis, kodėl likau „Tottenham“ klube – tai Mauricio Pochettino. Tokia yra tiesa ir aš negaliu jos slėpti“, – sakė H.Llorisas.

„Viskas labai aišku. Tai tiesiog reiškia, kad mes labai gerbiame savo trenerį. Turime puikų ryšį su juo ir kai turi kažką tokio stipraus, nėra lengva surasti ko nors panašaus per savo karjerą. Viskas labai paprasta“, – aiškino prancūzas.

„Žinoma, futbole yra viskas įmanoma, bet aš žinau tik tai, kad mėgaujuosi savo laiku „Tottenham“ klube ir ypač dėl Mauricio Pochettino. Aš tikiu, kad su juo „Tottenham“ gali pasiekti tą lygį, kurio visi norime“, – toliau kalbėjo vartininkas.

„Aš vis dar atsimenu mūsų pirmą pokalbį telefonu, praėjus vos kelioms dienoms, kai jis tapo „Tottenham“ treneriu. Jis stengėsi apibūdinti savo futbolo filosofiją, kaip jis nori, kad jo komanda žaistų ir kaip jis nori dirbti su komanda. Taip pat buvo aiškios jo ambicijos. Jis yra nugalėtojas ir labai ambicingas“.

„Kurdamas šią komandą jis sukūrė kai ką ypatingo. Galiu tvirtai pasakyti, kad dabartinė komanda tikrai nėra tokia pati, kai į ją atvykau. Jis tikrai atliko teigiamą ir milžinišką darbą“, – užbaigė H.Llorisas.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

05-31 Panevėžio Lietkabelis 18:00 Kauno Žalgiris
06-01 Klaipėdos Neptūnas 18:00 Vilniaus Lietuvos rytas

 

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 05-31 Jonava 18 : 00 Stumbras
Tre 05-31 Trakai 20 : 00 Sūduva
Ket 06-01 Kauno Žalgiris 18 : 00 Žalgiris
Ket 06-01 Atlantas 20 : 00 Utenis Utena

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141