Devyniskart čempionas R.Nadalis turėjo vargo jau pirmajame mače Monake fotogalerija + VIDEO + aštuntfinalio poros

2017.04.19 19:51
Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Monake tęsiasi prestižinis ATP 1000 serijos „Rolex Masters“ vyrų teniso turnyras, kuriame trečiadienį pergalėmis džiaugėsi visi pagrindiniai favoritai.

Net devyniskart šio turnyro nugalėtojas ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-7) savo pasirodymą pradėjo nuo antrojo rato ir jame turėjo nemažai problemų. Vienas iš favoritų tik per 2 valandas 20 minučių 6:0, 5:7, 6:3 įveikė britą Kyle‘ą Edmundą (ATP-45).

Ispanas antrajame sete buvo išsiveržęs į priekį 2:1, bet vėliau kiek atsipalaidavo, pralaimėjo tris geimus iš eilės ir K.Edmundas netikėtai atkūrė intrigą. Trečiojo seto pradžia klostėsi atkakliai (1:1, 2:2), vėliau abu žaidėjai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis, bet galiausiai ispanas susiėmė, spurtavo 3:0 ir žengė į trečiąjį ratą.

Tris setus buvo priverstas žaisti ir šveicaras Stanas Wawrinka (ATP-3), kuris per 1 valandą 26 minutes 6:2, 4:6, 6:2 pranoko čeką Jiri Vesely (ATP-54). Tuo tarpu pirmoji pasaulio raketė britas Andy Murray‘us per 1 valandą 57 minutes 7:5, 7:5 susitvarkė su Liuksemburgo teniso pažiba Gillesu Mulleriu (ATP-28).

Aštuntfinalio poros:

Andy Murray‘us – Albertas Ramosas

Tomašas Berdychas – Marinas Čiličius

Stanas Wawrinka – Pablo Cuevas

Lucasas Pouille – Adrianas Mannarino

Diego Schwartzmannas – Janas-Lennardas Struffas

Rafaelis Nadalis – Alexanderis Zverevas

Davidas Goffinas – Dominicas Thiemas

Novakas Djokovičius – Pablo Carreno Busta

Tenisininkai Monake kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, 1000 ATP vienetų reitingo taškų ir daugiau nei 820 tūkst. eurų. Turnyro prizų fondą sudaro beveik 4,274 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

04-26 Kauno Žalgiris 17:00 Utenos Juventus
04-26 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Šiaulių Šiauliai
04-26 Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
04-26 Kėdainių Nevėžis 17:00 Panevėžio Lietkabelis
04-26 Alytaus Dzūkija 17:00 Prienų Birštono Vytautas

 

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 04-25 Utenis Utena 18 : 00 Žalgiris
Ant 04-25 Sūduva 20 : 00 Stumbras
Tre 04-26 Atlantas 18 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 04-26 Trakai 20 : 00 Lietava

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 04-25 Chelsea 21 : 45 Southampton
Tre 04-26 Middlesbrough 21 : 45 Sunderland
Tre 04-26 Arsenal 21 : 45 Leicester City
Tre 04-26 Crystal Palace 22 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizionas

04-24 Japonija 14:30 Kroatija
04-24 Lietuva 18:00 Nyderlandai
04-24 Didžioji Britanija 21:30 Estija
04-26 Japonija 14:30 Estija
04-26 Nyderlandai 18:00 Kroatija
04-26 Didžioji Britanija 21:30 Lietuva
04-28 Lietuva 14:30 Japonija
04-28 Kroatija 18:00 Estija
04-28 Didžioji Britanija 21:30 Nyderlandai