Seras Alexas Fergusonas | Scanpix nuotr.

Seras Alexas Fergusonas | Scanpix nuotr.

Birželio 4 dienos lauks kiekvienas „Manchester United“ fanas, kadangi prie klubo vairo bus galima vėl pamatyti legendinį „Man Utd“ trenerį Serą Alexą Fergusoną.

Minėtą dieną įvyks saugo Michaelio Carricko pagerbimo rungtynės, kuriose susikaus „Manchester United“ ir M.Carricko visų žvaigždžių komanda.

„Man Utd“ klubą tose rungtynėse treniruos legendinis ir visų mylimas škotas A.Fergusonas, o jo varžovų komandos treneriu bus Harry Redknappas.

Rungtynės įvyks „Old Trafford“ stadione, o bilietai į šį mačą jau yra pardavinėjami.

 


Rolas
2017-03-22 07:29:18
Cia iki to birzelio dar apsigalvos dar sakis ai paliekam ta Mourinho visada taip kartais buna,bet Fergusonas yra laimejes ir cempionu lyga gal ir Premier iskovojo gal United ir bus geriau nes dabar ka United gali padaryt tai laimet Europa lyga kuri gal ir gerai butu laimet,cia tik mano nuomone lyginant dabartini treneri su Fergusonu.
Atsakyti
beibi steisi
2017-03-21 17:28:48
O ne! Tik ne tai... Ir dar kokiu desimt metu treniruos
Atsakyti
Je
2017-03-21 12:12:18
Negeda eiti delfio keliu kuriant klaidinancias skaitytoja antrastes?
Atsakyti
Clickbait
2017-03-21 10:24:21
Clickbait level over 9000...
Atsakyti
Romka
2017-03-21 09:35:10
Cia puse skaityt nemokanciu :D mama perskaite antraste tai ir varo savo isminti apie velnias zino ka! Skaitykit straipsni iki galo proto bokstai!
Atsakyti
omg
2017-03-21 09:02:16
jus skaitot straipsnius ?
Atsakyti
Mantas
2017-03-21 07:26:00
Pize kiek klaidu jis turejo omeny kad Fergusonas dar geras bet as manau kad bus sudas eilinis su tuo United yra Pogba bet ka jis daro suda mala aikstelei Ibrahimovic dar kazka gero padaro.Tikrai reikia geresniu zaideju.
Atsakyti
Romka
2017-03-21 09:33:00
Bet tu tiksliai gal pirma paskaityk ka raso o savo isminties perliukus pasilik sau?!?
Klaida
2017-03-21 07:23:08
Seni Ronaldo o ne Rinaldo ;)
Atsakyti
Normaliai
2017-03-21 07:22:22
Mourinho vel bus ismestas is trenerio posto.A.Ferguson as gal or zaibys treneris bet reiktu geresniu zaideju pvz: Griezmano arba Rinaldo susugrazint.
Atsakyti
Romka
2017-03-21 09:31:42
Pirma straipsni perskaityk poto nesamones rasyk
Sad
2017-03-21 01:29:25
Asilai su tokia antraste
Atsakyti




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas