Mantas Armalis | „Twitter“ nuotr.

Mantas Armalis | „Twitter“ nuotr.

 Šeštadienį Amerikos ledo ritulio lygos (AHL) reguliariojo sezono rungtynėse Manto Armalio atstovaujama San Chosė „Barracuda“ komanda išvykoje 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) nugalėjo Stoktono „Heat“ ir atsirevanšavo šiai komandai už pralaimėjimą penktadienį.

M.Armalis šį kartą, skirtingai nei penktadienį, ant ledo nepasirodė. Į aikštę sugrįžęs amerikietis Troy‘us Grosenickas žaidė be keitimų ir atrėmė 19 iš 20 varžovų smūgių į vartus. Jis buvo išrinktas trečiu geriausiu rungtynių žaidėju.

„Barracuda“ klubui po įvartį pelnė Buddy Robinsonas (25:44), Rourke‘as Chartier (44:57) ir Barclay Goodrow (49:42). Šeimininkų gretose pasižymėjo tik Markas Jankowski (6:05).

M.Armalis per 23 žaistas rungtynes atrėmė 88,7 proc. varžovų smūgių į vartus. Jo konkurento T.Grosenicko statistika per 41 mačą ženkliai geresnė – 93 proc. atremtų smūgių.

„Barracuda“ (71,9 proc. laimėtų įmanomų taškų) lyderiauja tiek Vakarų konferencijoje, tiek visoje lygoje. „Barracuda“ tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose varžybose. „Heat“ (51,8 proc.) tarp 16 komandų Vakaruose rikiuojasi 10-a.

Sportas.lt primena, jog „Barracuda“ yra pagrindinė Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) klubo San Chosė „Sharks“ dublerių komanda.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.






Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

03-25 Prienų Birštono Vytautas 16:00 Panevėžio Lietkabelis
03-25 Kėdainių Nevėžis 16:30 Pasvalio Pieno žvaigždės
03-25 Vilniaus Lietuvos rytas 17:00 Šiaulių Šiauliai
03-26 Utenos Juventus 17:00 Klaipėdos Neptūnas
03-26 Alytaus Dzūkija 18:00 Kauno Žalgiris

Eurolyga

03-23 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Fenerbahce
03-23 Milano Emporio Armani 21:00 Bambergo Brose Baskets
03-23 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kauno Žalgiris
03-23 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-24 Kazanės Unics 18:00 Maskvos CSKA
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 20:15 Stambulo Galatasaray
03-24 Pirėjo Olympiacos 21:00 Madrido Real
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 03-29 Trakai 17 : 00 Žalgiris
Ket 03-30 Stumbras 17 : 00 Utenis Utena
Ket 03-30 Sūduva 19 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-01 Liverpool 13 : 30 Everton
Šeš 04-01 Manchester United 16 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-01 Watford 16 : 00 Sunderland
Šeš 04-01 Leicester City 16 : 00 Stoke City
Šeš 04-01 Burnley 16 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 04-01 Chelsea 16 : 00 Crystal Palace
Šeš 04-01 Hull City 16 : 00 West Ham United
Šeš 04-01 Southampton 18 : 30 AFC Bournemouth
Sek 04-02 Swansea City 14 : 30 Middlesbrough
Sek 04-02 Arsenal 17 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio U-18 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

04-02 Lietuva 06:00 Pietų Korėja
04-02 Rumunija 10:30 Kroatija
04-02 Estija 15:00 Didžioji Britanija
04-04 Kroatija 06:00 Estija
04-04 Rumunija 10:30 Lietuva
04-04 Pietų Korėja 15:00 Didžioji Britanija
04-05 Rumunija 06:00 Estija
04-05 Lietuva 10:30 Didžioji Britanija
04-05 Pietų Korėja 15:00 Kroatija

Lietuvos ledo ritulio čempionatas