Žydrūnas Savickas | Instagram.com nuotr

Žydrūnas Savickas | Instagram.com nuotr

 Vienas stipriausių pasaulio žmonių 41-erių metų lietuvis Žydrūnas Savickas sekmadienį pranešė liūdną naujieną savo gerbėjams - galiūnas negalės dalyvauti šių metų kovo 3-5 dienomis Kolambuse (JAV) vyksiančiose prestižinėse „The Arnold Classic“ varžybose.

Ž.Savickas treniruotės metu užspaudė nervus ir atjungė deltinį raumenį. Galiūno teigimu, reabilitacija gali trukti apie 2 mėnesius.

„Su liūdesiu noriu pranešti, kad treniruodamasis naščių nešimo rungtyje patyriau traumą ir negalėsiu dalyvauti „Arnold Strongman Classic 2017“ varžybose. Naščiai, kurie svėrė 710 kg, užspaudė nervą ir atjungė deltinį raumenį. Reabilitacija gali užtrukti apie du mėnesius. Tikiuosi, kad pavyks kuo greičiau sugrįžti į varžybas. Ačiū visiems sirgaliams ir atsiprašau, kad tai nutiko prieš svarbias varžybas. Linkiu visiems atletams gero pasirodymo ir išvengti traumų“, - rašė Ž.Savickas.

Deltinis raumuo | Organizatorių nuotr.

Deltinis raumuo | Organizatorių nuotr.

Ž.Savickas taip pat pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota jo paskutinės treniruotės apšilimas su 500 kg naščiais.

Primename, kad Ž.Savickas paskutinį kartą varžėsi gruodžio mėnesį Niukasle (Didžioji Britanija) pirmą kartą vykusiose „Ultimate Strongman World Championship“ galiūnų varžybose. Tą kartą po traumos sugrįžtantis lietuvis užėmė septintą vietą.

„Traumą patyriau 2015 metų kovo mėnesį „Arnold Classic“ turnyre naščių nešimo rungtyje. Tačiau tik po metų pasirodė visos traumos pasekmės“, - savo „facebook“ paskyroje rašė Ž.Savickas. „Dėl traumos atrofavosi visi kairės pusės raumenys: krūtinė, nugara, pečiai, bicepsas ir tricepsas. Praradau 90% jėgos per kelias dienas. Niekada nepatyriau nei peties, nei rankos traumos, ką ne kartą mačiau spaudoje“.

„Aktyvi reabilitacija prasidėjo balandžio mėnesį ir tęsiasi jau 9 mėnesius. Reabilitacija dar gali užtrukti minimum 3 mėnesius. Geriausia treniruotė yra varžybos todėl į jas grįžau jau rugpjūčio mėnesį „Arnold Classic Asia“ turnyre ir iškovojau 2 vietą. Bet mano rezultatai rungtyse buvo labai toli iki geriausios mano formos. Antros rimtesnės varžybos buvo šeštadienį Niukasle, kur užimiau 7 vietą. Vieta prastesnė nei rugpjūčio mėnesio varžybose, bet rezultatai rungtyse buvo žymiai geresni nei rugpjūtį. Esu geriausios sportinės formos per paskutinius 5 metus, kokios esu buvęs gruodžio mėnesį. Ne visada varžybose tikslas yra laimėti, kartais varžybose tiesiog būna keliami kiti tikslai. Tikrasis sugrįžimas į varžybas bus 2017 metais, o ten tikslai jau bus užimama vieta“, - gruodžio mėnesį sakė Ž.Savickas.

Ž.Savickas buvo nevienintelis lietuvis, kuris turėjo dalyvauti „The Arnold Classic“ varžybose - dėl nugalėtojo varto turėtų kautis Vytautas Lalas.

Ž.Savickas „Arnold Strongman Classic“ varžybose yra triumfavęs aštuonis kartus, o dar po du kartus iškovojo antrą bei trečią vietas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


dsa
2017-02-19 20:34:12
nereik cia tu seniu
Atsakyti
Rolas
2017-02-19 16:52:53
Nu ką, teks palaikyt tik Lalą Arnolde, o Savicko sugrįžimo lauksim kitąmet. Čia gera motyvacija dar metams pratęst karjerą.
Atsakyti



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 07-23 Utenis Utena 18 : 00 Sūduva
Sek 07-23 Atlantas 20 : 00 Trakai
Ant 07-25 Kauno Žalgiris 18 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141