Donatas Motiejūnas | Scanpix nuotr.

Donatas Motiejūnas žaidė naudingai, tačiau Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/34) komanda patyrė pralaimėjimą.

Alvino Gentry auklėtiniai svečiuose 99:105 (29:23, 27:30, 17:23, 26:29) pripažino Sakramento „Kings“ (23/32) pranašumą.

Lietuvis žaidė 22 minutes, pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

Puolėjui tai rezultatyviausios rungtynės per pastarąsias 14 dienų ir jis pagerino atkovotų kamuolių rekordą.

Pirmajame ketvirtyje lietuvis pademonstravo aktorystės sugebėjimus. DeMarcusas Cousinsas nestipriai jam prilietė veidą, tačiau D.Motiejūnas krito ant parketo ir teisėjai „Kings“ žvaigždė skyrė techninę pražangą.

Epizodo video:

Aukštaūgiui tai 17-oji sezono techninė pražanga. Dar viena techninė pražanga reikštų suspendavimą vienoms rungtynėms.

Tačiau D.Cousinas iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir jo vedama komanda laimėjo trečią kartą iš eilės.

Šeimininkai į priekį išsiveržė trečiajame kėlinyje ir po to Naujojo Orleano klubas nei karto nebepirmavo.

Anthony Daviso tritaškis likus žaisti pusantros minutei priartino „Pelicans“ ekipą 96:101. Tada „Kings“ įmetė keturis taškus paeiliui ir užsitikrino pergalę.

A.Davisas įmetė 32 taškus, bet iš jų 21 surinko pirmoje mačo pusėje.

Naujojo Orleano klubui tai yra aštuntas pralaimėjimas per paskutines 11 rungtynių.

„Pelicans“: Anthony Davisas 32 (10/22 dvit., 1/2 trit., 9/9 baud., 10 atk. kam.), Jrue Holiday 16, Dante Cunninghamas 14, Solomonas Hillas ir Langstonas Galloway po 9, Donatas Motiejūnas (8 atk. kam.) ir Tyreke‘as Evansas po 7.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 28 (7/10 dvit., 0/4 trit., 14/16 baud., 14 atk. kam.), Darrenas Collisonas 20, Mattas Barnesas 12, Benas McLemore‘as 11, Anthony Tolliveris 9, Willie Cauley-Steinas 8.