„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir TTU rungtynės | Augusto Četkausko nuotr.

„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir TTU rungtynės | Augusto Četkausko nuotr.

 Baltijos vyrų Čempionų tinklinio lygoje sekmadienį pralaimėjimus patyrė abu namuose žaidę Lietuvos klubai. „Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ 2:3 (25:27, 24:26, 25:21, 25:14, 8:15) pralaimėjo praėjusio sezono čempionams „VK Parnu“ (Estija), o Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ apmaudžiai 2:3 (19:25, 25:19, 25:23, 10:25, 11:15) nusileido „VK Jarvamaa“ (Estija).

„Flamingo Volley-SM Tauras“: Arturas Vasiljevas 20 taškų, Robertas Juchnevičius 15, Jonas Rakickas 13, Andrius Gaidys 12, Dmytro Šlominas 7, Karolis Rimkus 6, Martynas Miliukas 4, Daumantas Katinas 2, Aleksandras Šklianko 2.

„Elga-Master Idea-SM Dubysa“: Edvinas Vaškelis 20 taškų, Arnas Rumševičius 19, Audrius Aleknavičius 14, Karolis Šlimas 6, Gilbertas Kerpė 2, Tomas Rogalas 2, Matas Navickas 1, Aivaras Strockis 1, Paulius Misiukevičius 1.

„VK Jarvamaa“ gretose žaidžiantis lietuvis Linas Petravičius prie pergalės pridėjo 9 taškus.

„Vilniaus kolegija-Flamingo Volley“ (26 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 4-ą vietą, o „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ (12 tšk.) tarp 14 komandų rikiuojasi 12-a.

Baltijos vyrų Čempionų lygos kovos bus pratęstos kitų metų sausio 14-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL

10-17 Nevėžis 18:00 Vytautas
10-21 Juventus 17:00 Nevėžis
10-21 Pieno žvaigždės 17:15 Lietkabelis
10-21 Šiauliai 17:30 Lietuvos rytas

Eurolyga

10-19 Crvena Zvezda 20:00 Barcelona
10-19 Maccabi 21:05 Baskonia
10-19 Panathinaikos 21:15 Brose
10-19 AX Armani 21:45 Fenerbahce
10-19 Real 22:00 CSKA
10-20 Khimki 19:30 Žalgiris
10-20 Olympiacos 21:00 Unicaja
10-20 Valencia Basket 22:00 Anadolu Efes
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-17 Jonava 14 : 30 Sūduva
Šeš 10-21 Jonava 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-21 Trakai 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-21 Sūduva 19 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-21 Atlantas 20 : 00 Sūduva

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 10-20 West Ham United 22 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-21 Chelsea 14 : 30 Watford
Šeš 10-21 Stoke City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-21 Swansea City 17 : 00 Leicester City
Šeš 10-21 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-21 Huddersfield Town 17 : 00 Manchester United
Šeš 10-21 Newcastle United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 10-21 Southampton 19 : 30 West Bromwich …

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141