0

„Gintra“ – per žingsnį nuo Čempionų lygos pagrindinio etapo

2016.08.25 23:00
Tatjana Kozyrenko (centre) ir Ala Alekperova (deš.) | fkgintra.lt nuotr.

Šiaulių „Gintra“ komandos futbolininkės ketvirtadienį žengė dar vieną žingsnį UEFA moterų Čempionų lygos pagrindinio etapo link. Lietuvos čempionės Airijoje vykusiose antrose atrankos rungtynėse per pridėtą laiką rezultatu 2-1 privertė pasiduoti „Wexford Youths“ ekipą.

Trenerio Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje. Devintą minutę „Gintros“ įvarčių sąskaitą atidarė Dovilė Gailevičiūtė.

Antrajame kėlinyje šeimininkėms pavyko rezultatą išlyginti, kai 62 minutę įvarčiu pasižymėjo Lauren Dwyer. Tačiau ta pati airė po keturių minučių savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Tatjaną Kozyrenko ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Į „Wexford“ ekipos vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, bet Ana Alekperova jo realizuoti nesugebėjo.

Šiaulių komanda pergalę išplėšė per pridėtą rungtynių laiką, kai pergalingą įvartį pelnė ukrainietė T.Kozyrenko. Tai buvo penktasis puolėjos įvartis atrankoje.

Po pergalės „Gintra“ septintoje atrankos grupėje dalijasi pirma bei antra vietomis su Kazachstano „BIIK Kazygurt“ komanda. Lietuvos ekipai paskutinėse rungtynėse pakanka pasiekti lygiąsias, jog žengtų į pagrindinį Čempionų lygos etapą.

Lietuvos čempionės paskutines grupės rungtynes su Kazachstano ekipa žais sekmadienį.