Olympiacos
0

„Lille“ nutraukė įspūdingą PSG pergalių seriją

2016.02.13 20:35

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate užfiksuota staigmena. Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas namuose nesugebėjo palaužti „Lille“ komandos gynybos, o rungtynės baigėsi rezultatu 0-0.

Pirmą progą pasižymėti turėjo PSG futbolininkai, kai po devynių minučių Angelis Di Maria atidavė perdavimą patogioje pozicijoje buvusiam Jeanui-Kevinui Augustinui, bet jam nepavyko nuginkluoti vartininko Vincente Enyeamos.

Visgi pirmajame kėlinyje gerbėjai neturėjo daug kuo pasidžiaugti, tik prieš teisėjo švilpuką paryžiečiai surengė dar vieną pavojingą išpuolį, kuriame po A.Di Marios pakelto kampinio Laywinas Kurzawa smūgiavo galva, bet svečių saugas Rio Mavuba numušė kamuolį nuo vartų linijos.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje buvo kiek patrauklesnis, tačiau PSG niekaip nepavyko pakeisti rezultato savo naudai. 58 minutę Edinsonas Cavani turėjo auksinę progą įmušti, kai vartininkas numušė kamuolį priešais jį, bet urugvajietis šovė virš vartų.

Rungtynėms einant link pabaigos sumaištis kilo „Lille“ baudos aikštelėje, bet Benjamino Stambouli pasiųsto kamuolio nei E.Cavani, nei akrobatiškai sužaidęs Lucasas nesugebėjo įmušti į vartus.

Finalinis teisėjo švilpukas signalizavo mačo pabaigą su rezultatu 0-0. Taip nutrūko PSG 16-os pergalių serija, bet ekipa toliau tvirtai žengia pirmoje vietoje.