Akvilė Stapušaitytė | REUTERS/Scanpix nuotr.

Akvilė Stapušaitytė | REUTERS/Scanpix nuotr.

Penktadienio vakarą (08-14) tarptautiniame badmintono turnyre Belgijoje sužaisti aštuntfinalio susitikimai. Lietuvos atstovams jie susiklostė skirtingai.

Vyrų vienetų varžybose dar vieną pergalę iškovojo 106 vietą pasaulio reitinge užimantis Kęstutis Navickas, kuris 2:0 (21:16, 21:12) nugalėjo vokietį Dieterį Domke (pasaulio badmintono reitinge užima 71 poziciją). Mačas truko 29 minutes. Prieš Vokietijos atstovą K.Navickas žaidė jau trečią sykį ir visus susitikimus laimėjo lietuvis.

Ketvirtfinalyje geriausio šalies badmintonininko varžovu bus pirma turnyro raketė Chunas Seang Tanas iš Malaizijos (40-as pasaulio reitinge).

A.Stapušaitytė patyrė nesėkmę

Nesėkmingai aštuntfinalio susitikimas susiklostė Akvilei Stapušaitytei, kuri 0:2 (14:21, 16:21) pralaimėjo škotei Kirsty Gilmour. 90 vietą stipriausių badmintonininkių kvalifikacijoje užimančiai, geriausiai Lietuvos badmintonininkei itin prastai susiklostė setų pradžios, per kurias oponentė įgydavo solidų pranašumą.

Mačas truko 30 minučių. Pirmame rate A.Stapušaitytė įveikė trečią turnyro raketę Kariną Jorgensen iš Danijos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Eurolyga

10-12 Madrido Real 22:00 Pirejo Olympiacos
10-13 Stambulo Galatasaray 20:00 Maskvos CSKA
10-13 Milano Emporio Armani 21:00 Tel Avivo Maccabi
10-13 Belgrado Crvena Zvezda 22:00 Stambulo Darussafaka Dogus
10-14 Kazanės Unics 19:00 Barselonos Barcelona Lassa
10-14 Stambulo Fenerbahce 20:30 Bambergo Brose Baskets
10-14 Atėnų Panathinaikos 21:15 Kauno Žalgiris
10-14 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Stambulo Anadolu Efes

LKL

09-28 Kėdainių Nevėžis 18:00 Prienų Birštono Vytautas
09-28 Šiaulių Šiauliai 18:30 Kauno Žalgiris
09-28 Klaipėdos Neptūnas 19:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
09-28 Vilniaus Lietuvos rytas 19:00 Panevėžio Lietkabelis
10-01 Pasvalio Pieno žvaigždės 16:30 Šiaulių Šiauliai
10-01 Kėdainių Nevėžis 17:00 Klaipėdos Neptūnas
10-01 Alytaus Dzūkija 19:00 Vilniaus Lietuvos rytas
10-02 Utenos Juventus 16:00 Panevėžio Lietkabelis
10-02 Kauno Žalgiris 17:00 Prienų Birštono Vytautas


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-01 Sūduva 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-01 Žalgiris 18 : 00 Atlantas
Sek 10-02 Stumbras 13 : 00 Utenis Utena
Sek 10-02 Trakai 18 : 00 Lietava
Sek 10-16 Kauno Žalgiris 14 : 00 Žalgiris
Sek 10-16 Atlantas 14 : 00 Trakai
Sek 10-16 Lietava 14 : 00 Stumbras
Sek 10-16 Utenis Utena 14 : 00 Sūduva

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 09-30 Everton 22 : 00 Crystal Palace
Šeš 10-01 Swansea City 14 : 30 Liverpool
Šeš 10-01 Watford 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-01 West Ham United 17 : 00 Middlesbrough
Šeš 10-01 Sunderland 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 10-01 Hull City 17 : 00 Chelsea
Sek 10-02 Manchester United 14 : 00 Stoke City
Sek 10-02 Tottenham Hotspur 16 : 15 Manchester City
Sek 10-02 Leicester City 16 : 15 Southampton
Sek 10-02 Burnley 18 : 30 Arsenal
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

09-27 Juodupės Juodupė 20:00 Rokiškio Rokiškis
09-29 Vilniaus Hockey Punks 20:15 Vilniaus Geležinis vilkas
10-04 Elektrėnų Energija 19:30 Juodupės Juodupė
10-06 Vilniaus Hockey Punks 20:15 Kauno Tigrai
10-08 Vilniaus Geležinis Vilkas 12:00 Rokiškio Rokiškis
10-11 Juodupės Juodupė 20:00 Vilniaus Hockey Punks

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141