marius-zibolis

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė laimėjo „Pajulahti“ žaidynes
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė laimėjo „Pajulahti“ žaidynes 2019.01.20 14:49  Sekmadienį Suomijoje baigėsi tradicinės neįgaliųjų sporto žaidynės „Pajulahti Games 2019“, kuriose džiugino Lietuvos vyrų golbolo rinktinė. Grupės etape lietuviai kiek netikėtai 10:12 pralaimėjo Pietų Korėjos žaidėjams, bet vėliau 10:6 įveikė Suomijos „baltąją“ komandą, 11:1 sutriuškino Suomijos „mėlynąją“ komandą ir 7:1 pamokė čekus.
Iš chuligano – į Lietuvos bokso rinktinę
Iš chuligano – į Lietuvos bokso rinktinę 2018.12.05 18:11  „Jeigu ne sportas, nežinau, kur dabar būčiau“, – sako bokso treneris, buvęs Lietuvos rinktinės narys Aleksandras Baranovas. Į treniruotes jis atėjo norėdamas išmokti muštis, o dabar savo istoriją pasakoja tikėdamasis įkvėpti kitus. Gruodžio 6-9 dienomis trijuose Lietuvos miestuose vyks Sporto kino festivalis. Festivalio metu rodomais filmais bus siekiama parodyti sportą kaip priemonę, galinčią padėti įveikti socialinę, tautinę, rasinę, lytinę ir kitas atskirtis, laužyti stereotipus.
Pirmajame Europos golbolo superlygos etape vilniečiai užėmė penktą vietą
Pirmajame Europos golbolo superlygos etape vilniečiai užėmė penktą vietą 2018.12.02 18:55  Espo mieste (Suomija) sekmadienį baigėsi Europos golbolo superlygos (SEGL) Šiaurės diviziono pirmasis turnyras, kuriame dalyvavo ir Vilniaus „Šaltinio“ komanda.
Lietuviai pralaimėjo, bet drama Trakuose atskleidė draugiško turnyro jėgą
Lietuviai pralaimėjo, bet drama Trakuose atskleidė draugiško turnyro jėgą 2018.10.28 14:12 Tarptautiniame Trakų golbolo turnyre Lietuvos vyrų ir jaunimo golbolo komandos iškovojo po sidabro medalių komplektą. Geriausiu turnyro puolėju tapo 36 įvarčius pelnęs Nerijus Montvydas, jaunimo grupėje – 50 kamuolių įridenęs Normantas Prušinskas. Turnyro nugalėtoja tapo Ukrainos vyrų 2-oji komanda, trečiąją vietą užėmė Ukrainos 1-oji komanda.
Tarptautiniame Trakų golbolo turnyre lietuviai taisys pasaulio čempionate padarytas klaidas
Tarptautiniame Trakų golbolo turnyre lietuviai taisys pasaulio čempionate padarytas klaidas 2018.10.26 11:25  Šiandien (spalio 26d.) prasideda Tarptautinis Trakų golbolo turnyras, kuriame parolimpiniai čempionai – Lietuvos vyrų golbolo rinktinė – išbandys naujas taktikas prieš svarbiausias varžybas ruošiantis atrankai į Tokijo parolimpines žaidynes. Lietuvos olimpinio sporto centro Trakų irklavimo bazės salėje vyksiančiame turnyre dalyvaus 8 vyrų ir jaunimo golbolo komandos iš 5 šalių: Latvijos, Lietuvos, Moldavijos, Ukrainos ir Vokietijos.
Lietuviai pralaimėjo pasaulio golbolo čempionato mažąjį finalą ir turės dar pavargti dėl vietos Tokijo parolimpiadoje
Lietuviai pralaimėjo pasaulio golbolo čempionato mažąjį finalą ir turės dar pavargti dėl vietos Tokijo parolimpiadoje 2018.06.08 16:20  Malmėje (Švedija) prie pabaigos artėja pasaulio golbolo čempionatas, kuriame be medalių liko Lietuvos rinktinė. Mažajame finale lietuviai 2:9 (0:4) neprilygo belgams, kurie ne tik laimėjo bronzą, bet ir pateko į 2020 m. Tokijo parolimpiadą. Ketvirti likę lietuviai privalės žaisti papildomą atrankos turnyrą. Būtent lietuviai yra dabartiniai parolimpiniai čempionai. Lietuviams po įvartį pelnė Marius Zibolis ir Justas Pažarauskas.
Lietuvos golbolo rinktinė pasaulio čempionato grupių etapą baigė pergalingai
Lietuvos golbolo rinktinė pasaulio čempionato grupių etapą baigė pergalingai 2018.06.07 16:23  Malmėje (Švedija) tęsiasi pasaulio golbolo čempionatas, kuriame dalyvauja ir viena iš favoričių Lietuvos rinktinė. A grupės septintojo turo rungtynėse ketvirtadienį lietuviai 8:6 (5:2) nugalėjo Turkijos golbolininkus. Lietuvos rinktinei pusę (4) įvarčių pelnė Justas Pažarauskas. Po 2 tikslius metimus pridėjo Nerijus Montvydas ir Marius Zibolis. Lietuva (6-1) grupėje pralaimėjo tik belgams (7-0) ir užėmė antrą vietą.
Įsibėgėjanti Lietuvos golbolo rinktinė sutriuškino ir švedus
Įsibėgėjanti Lietuvos golbolo rinktinė sutriuškino ir švedus 2018.06.06 11:18  Malmėje (Švedija) tęsiasi pasaulio golbolo čempionatas, kuriame dalyvauja ir viena iš favoričių Lietuvos rinktinė. A grupės penktojo turo rungtynėse lietuviai net 15:6 (7:2) sutriuškino Švedijos rinktinę. Lietuvos rinktinę į pergalę vedė Mantas Panovas ir Justas Pažarauskas, pelnę po 6 įvarčius. 2 įvarčius įmetė Marius Zibolis, o 1 – Artūras Jonikaitis. Po 5 turų Lietuvos rinktinė (4-1) A grupėje užima antrą vietą ir į priekį praleidžia tik visas 5 rungtynes laimėjusius belgus.
Lietuvos golbolo rinktinė pasaulio čempionate sutriuškino australus
Lietuvos golbolo rinktinė pasaulio čempionate sutriuškino australus 2018.06.05 12:40  Malmėje (Švedija) tęsiasi pasaulio golbolo čempionatas, kuriame dalyvauja ir viena iš favoričių Lietuvos rinktinė. A grupės ketvirtojo turo rungtynėse antradienį lietuviai 18:8 sutriuškino autsaiderius australus. Lietuviai vos įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo susikrovę 6 įvarčių pranašumą (8:2), o per likusį laiką intriga neatgimė. Lietuvos rinktinei 8 įvarčius pelnė Nerijus Montvydas, 7 – Mantas Panovas, o likusius 3 – Marius Zibolis. Lietuva (3-1) A grupėje kol kas užima antrą vietą.
Europos čempionato finale – nuostabus J.Pažarausko pasirodymas ir Lietuvos rinktinės triumfas!
Europos čempionato finale – nuostabus J.Pažarausko pasirodymas ir Lietuvos rinktinės triumfas! (3) 2017.09.22 16:15 Justas Pažarauskas vokiečiams tapo neįmenama mįsle, o Lietuvos vyrų golbolo rinktinė iškovojo Europos čempionato aukso medalius. Penktadienį didžiajame finale lietuviai 6:3 (4:1) įveikė vokiečius, o J.Pažarauskas pelnė visus 6 įvarčius! Rungtynių vaizdo įrašas: Pirmąjį įvartį vokiečiai praleido ypač apmaudžiai. Justo Pažarausko metimą jie jau buvo atrėmę, bet nepasidalino kamuoliu ir šis prariedėjo vienam iš žaidėjų tarp kojų.
Lietuvos golbolo rinktinė pralaimėjo suomiams, bet pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį
Lietuvos golbolo rinktinė pralaimėjo suomiams, bet pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį 2017.09.19 18:57  Suomijoje vykstančiame Europos golbolo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė paskutinėse B grupės rungtynėse 7:11 (3:5) pralaimėjo šeimininkams, bet vis tiek pateko į ketvirtfinalį. Lietuviams po 3 įvarčius pelnė Marius Zibolis ir Justas Pažarauskas, o 1 – Mindaugas Suchovėjus. Suomių gretose išsiskyrė net 8 tikslius metimus atlikęs Jarno Mattila. Lietuviai per 4 rungtynes iškovojo 2 pergales ir dėl teigiamo įmestų/praleistų įvarčių santykio jau yra ramūs dėl vietos ketvirtfinalyje.
Lietuvos golbolininkai Europos čempionate nugalėjo vieną stipriausių planetos rinktinių (papildyta)
Lietuvos golbolininkai Europos čempionate nugalėjo vieną stipriausių planetos rinktinių (papildyta) 2017.09.18 16:10  Suomijoje pirmadienį prasidėjo Europos golbolo čempionatas, kuriame dalyvauja ir dabartinė parolimpinė čempionė – Lietuvos vyrų rinktinė. B grupės antrojo turo rungtynėse lietuviai 9:5 (3:2) nugalėjo ketvirtą vietą Rio de Žaneiro parolimpiadoje užėmusią Švedijos rinktinę. Tai buvo pirma mūsiškių pergalė čempionate. Lietuviai pirmąjį kėlinį pradėjo spurtu 3:0, bet švedai atsitiesė ir priartėjo iki minimumo (2:3). Antrąjį kėlinį lietuviai vėl pradėjo trimis įvarčiais be atsako.
Europos golbolo čempionato starte – dramatiškas lietuvių pralaimėjimas slovėnams
Europos golbolo čempionato starte – dramatiškas lietuvių pralaimėjimas slovėnams 2017.09.18 11:53  Pirmadienį Suomijoje prasidėjo Europos golbolo čempionatas, kuriame dalyvauja ir pasikeitusi parolimpinė čempionė – Lietuvos vyrų rinktinė. Čempionato startas lietuviams susiklostė nesėkmingai. Pirmose B grupės rungtynėse lietuviai apmaudžiai 9:10 (5:4) nusileido Slovėnijos rinktinei. Lietuvos rinktinei net 5 įvarčius pelnė Marius Zibolis. Po 2 kartus pasižymėjo Nerijus Montvydas ir Justas Pažarauskas. Antrąsias čempionato rungtynes lietuviai žais pirmadienį nuo 15.20 val. su švedais.
Lietuvos golbolo rinktinė Kaune iškovojo bronzos medalius
Lietuvos golbolo rinktinė Kaune iškovojo bronzos medalius 2017.07.25 11:46  Sekmadienį Kaune baigėsi tarptautinis „Lions“ golbolo turnyras, kuriame be medalių neliko ir šeimininkai. Abi Lietuvos komandos šiame turnyre pateko į pusfinalį, bet jo barjero neperžengė. Lietuvos pirmoji komanda 5:8 nusileido Suomijos pirmajai komandai, o Lietuvos antroji ekipa 3:9 nusileido pagrindinei Ukrainos ekipai. Dėl bronzos tarpusavyje kovėsi abi lietuvių ekipos. Pergalę šventė Lietuvos pirmoji komanda, tačiau tikslus rezultatas nepateikiamas.
Rio de Žaneiro parolimpiados finalo pakartojimą laimėję Lietuvos golbolininkai iškovojo aukso medalius
Rio de Žaneiro parolimpiados finalo pakartojimą laimėję Lietuvos golbolininkai iškovojo aukso medalius 2017.05.29 20:25  Malmėje (Švedija) sekmadienį baigėsi tarptautinis golbolo turnyras, kurio nugalėtoja tapo Lietuvos vyrų rinktinė. Antrosios grupės kovas lietuviai pradėjo netikėtu pralaimėjimu 4:5 prieš belgus. Visgi, vėliau mūsiškiai atsitiesė ir šventė tris pergales iš eilės: 13:7 prieš ukrainiečius, 5:4 prieš suomius ir 15:5 prieš britus. Lietuvos ir Ukrainos rinktinės grupės etapą baigė su 3 pergalėmis, bet dėl laimėtų tarpusavio rungtynių pirma vieta atiteko mūsiškiams.
„Velomaratonas“ užbūrė vienybe
„Velomaratonas“ užbūrė vienybe 2016.08.21 18:05 Sekmadienį Vilnius priklausė dviratininkams. Didžiausioje Baltijos šalyse dviračių šventėje mynė profesionalai, vaikai ir mėgėjai. Septintą kartą vykusiame „Velomaratone“ dalyvavo apie 10 400 dviratininkų.
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė – „Pajulahti“ žaidynių čempionė
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė – „Pajulahti“ žaidynių čempionė 2016.01.24 12:55 Sekmadienį Suomijoje baigėsi neįgaliųjų sportininkų „Pajulahti“ žaidynės, kuriose aukso medalius iškovojo Lietuvos vyrų golbolo rinktinė.
Vilniaus „Šaltinio“ golbolininkai – Super Europos lygos čempionai
Vilniaus „Šaltinio“ golbolininkai – Super Europos lygos čempionai 2015.12.08 12:05 Savaitgalį Suomijoje surengtas paskutinis – trečias – šio sezono Super Europos lygos golbolo (aklųjų riedulio) etapas, kuriame dominavo Vilniaus „Šaltinio“ komanda.
Lietuvos golbolininkai iškovojo bronzos medalius IBSA Europos čempionate
Lietuvos golbolininkai iškovojo bronzos medalius IBSA Europos čempionate 2015.07.11 14:12 Kaune vykstančiame IBSA Europos golbolo čempionate Lietuvos golbolininkai atkeršijo čekams už pralaimėjimą pusfinalyje ir maksimalia taškų persvara rezultatu 15:5 (8:5) iškovojo bronzos medalius. Lietuvos golbolo vyrų rungtynes su Čekija dėl trečios vietos šiandien 15:30 val. transliuos LRT Kultūros televizijos kanalas.
Kaune lietuviai kovos dėl IBSA Europos golbolo čempionato bronzos
Kaune lietuviai kovos dėl IBSA Europos golbolo čempionato bronzos 2015.07.10 20:11 Kaune vykstančiame IBSA Europos golbolo čempionate triskart Europos čempionai lietuviai šeštadienį su čekais susirungs dėl bronzos. Pusfinalyje lietuviai pralošė dabartiniams parolimpiniams čempionams suomiams. Nuo pat pusfinalio rungtynių pradžios suomiai pirmavo ir netrukus įgijo ryškią taškų persvarą bei rungtynes baigė rezultatu 13:5 (4:1).
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje sunkiai laimėjo prieš Ukrainą
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje sunkiai laimėjo prieš Ukrainą 2015.07.10 14:58 Kaune tęsiasi IBSA Europos golbolo čempionatas, kuriame penktadienį ketvirtfinalyje po labai įtemptų rungtynių Lietuvos vyrų golbolo rinktinė įveikė Ukrainą rezultatu 13:8. Po šios pergalės Lietuva pateko į pusfinalį, kur šiandien 18:20 val. susitiks su Suomijos komanda.
Antrąją dieną Europos čempionate Kaune Lietuvos golbolininkai pažėrė netikėtumų
Antrąją dieną Europos čempionate Kaune Lietuvos golbolininkai pažėrė netikėtumų 2015.07.09 19:22 Kaune vykstančiame IBSA Europos golbolo čempionate Lietuvos vyrų golbolo rinktinė antrąją dieną stebino rezultatais.
Lietuvos golbolo rinktinė Kaune gins Europos čempionų vardą
Lietuvos golbolo rinktinė Kaune gins Europos čempionų vardą 2015.06.22 13:56 Jie treniruojasi po dukart per dieną, šešias dienas per savaitę, kad apgintų Europos čempionų vardą. Šeši Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinės žaidėjai – Marius Zibolis, Nerijus Montvydas, Genrikas Pavliukianecas, Mantas Panovas, Mindaugas Suchovėjus ir Mantas Brazauskis – pristabdė savo darbus aklųjų bibliotekoje, masažo kabinetuose, UAB “Liregus”, studijas universitete, kad pasiektų savo sportinės formos viršūnę ir iškovotų IBSA Europos golbolo čempionato auksą.
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė liko be pasaulio čempionato medalių
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė liko be pasaulio čempionato medalių 2014.07.05 11:51 Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinė Suomijoje vykstančiame pasaulio čempionate nesugebėjo iškovoti medalių ir kol kas lieka be kelialapio į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes.
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė kovos dėl kelialapio į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes (papildyta)
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė kovos dėl kelialapio į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes (papildyta) 2014.07.04 18:55 Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinė Suomijoje vykstančiame pasaulio čempionate išsaugojo galimybę iškovoti kelialapį į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes.
Lietuvos golbolo rinktinė pirmą pasaulio čempionato etapą baigė nesėkme
Lietuvos golbolo rinktinė pirmą pasaulio čempionato etapą baigė nesėkme 2014.07.03 21:01 Lietuvos vyrų golbolo rinktinė Suomijoje vykstančiame pasaulio čempionate ketvirtadienį baigė grupės etapą.
Lietuvos golbolo rinktinė intriguojančiame pasaulio čempionato mače sužaidė lygiosiomis
Lietuvos golbolo rinktinė intriguojančiame pasaulio čempionato mače sužaidė lygiosiomis 2014.07.02 18:12 Espo (Suomija) vykstančiame pasaulio vyrų golbolo (aklųjų riedulio) čempionate Lietuvos rinktinė išsaugojo viltis užimti pirmą vietą A grupėje.
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė pasaulio čempionate žygiuoja pergalingai
Lietuvos vyrų golbolo rinktinė pasaulio čempionate žygiuoja pergalingai 2014.07.01 22:08 Espo (Suomija) tęsiasi pasaulio vyrų golbolo (aklųjų riedulio) čempionatas, kuriame dalyvauja viena pajėgiausių planetoje Lietuvos vyrų rinktinė.
Tarptautiniame golbolo turnyre Belgijoje – Lietuvos rinktinės triumfas
Tarptautiniame golbolo turnyre Belgijoje – Lietuvos rinktinės triumfas 2014.05.06 21:35 Savaitgalį Belgijoje vyko tarptautinis „Parantee“ golbolo (aklųjų riedulio) turnyras, kuriame lygių neturėjo viena pajėgiausių pasaulyje Lietuvos rinktinė.
Lietuvos golbolo rinktinė džiaugėsi aukso medaliais ir skundėsi prasta Europos čempionato organizacija
Lietuvos golbolo rinktinė džiaugėsi aukso medaliais ir skundėsi prasta Europos čempionato organizacija 2013.11.12 13:22 Antradienį Vilniuje buvo surengta spaudos konferencija, skirta Europos čempione tapusiai Lietuvos vyrų golbolo rinktinei. Turkijoje vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse lietuviai sugebėjo trečią sykį per visą istoriją iškovoti aukso medalius.