Brazilija 2014: tvarkaraštis, rezultatai ir turnyrinės lentelės
Brazilijoje birželio 12-ąją - liepos 13-ąją dienomis vyks pasaulio futbolo čempionatas
Birželio 12-ąją - liepos 13-ąją Brazilijoje vyks 20-asis pasaulio futbolo čempionatas, kuriame 32 rinktinės, suskirstytos į aštuonias grupes, kovos dėl teisės į viršų iškelti pasaulio čempionato nugalėtojų taurę.
Didžiausias specializuotas sporto portalas Lietuvoje „Sportas.lt“ kviečia kartu sekti pasaulio futbolo čempionato naujienas, rezultatus bei dalyvauti specialiuose konkursuose.
„Sportas.lt“ ir „TonyBet“ portalo lankytojams per visą čempionatą padovanos daugiau nei 800 litų lažybų premijos net 75-iems sėkmingiausiai rezultatus spėliojantiems lankytojams. Lažybų premijas iškarto galėsite panaudoti statymams už pasaulio futbolo čempionato rungtynes bei kitus sporto įvykius.
Kiekvieną čempionato dieną išrinksime vienas rungtynes, kurių rezultatą galėsite spėti konkurso naujienos „facebook“ komentaruose, o kiekvieną kartą teisingai atspėjęs vienas lankytojas bus apdovanotas 20-ies litų „TonyBet“ lažybų premija, o dar du - 10-ies litų premija.
Visus čempionato konkursus rasite specialioje konkursų kategorijoje. Taip pat nuorodas į konkursus matysite ir tvarkaraštyje prie tos dienos rungtynių.
Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | Finalas | |||||||||||||||||||||||
BRZ | 1:1* | CHI | ||||||||||||||||||||||||
*Baudiniai 3:2 | ||||||||||||||||||||||||||
Birželio 28, šeštadienis 19:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
BRZ | 2:1 | COL | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 4, penktadienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
COL | 2:0 | URU | ||||||||||||||||||||||||
Birželio 28, šeštadienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
GER | 7:1 | BRZ | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 8, antradienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
FRA | 2:0 | NGA | ||||||||||||||||||||||||
Birželio 30, pirmadienis 19:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
FRA | 0:1 | GER | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 4, penktadienis 19:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
GER | 2:1 | ALG | GER | 1:0 | ARG | |||||||||||||||||||||
Birželio 30, pirmadienis 23:00 val. | Liepos 13, sekmadienis 22:00 val | |||||||||||||||||||||||||
NED | 2:1 | MEX | ||||||||||||||||||||||||
Birželio 29, sekmadienis 19:00 val. | BRZ | 0:3 | NED | |||||||||||||||||||||||
NED | 0:0* | CRC | Liepos 12, šeštadienis 23:00 val. | |||||||||||||||||||||||
*Baudiniai 4:3 | ||||||||||||||||||||||||||
Liepos 5, šeštadienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
CRC | 1:1* | GRE | ||||||||||||||||||||||||
*Baudiniai 5:3 | ||||||||||||||||||||||||||
Birželio 29, sekmadienis 23:00 val. | ARG | 0:0* | NED | |||||||||||||||||||||||
*Baudiniai 4:2 | ||||||||||||||||||||||||||
Liepos 9, trečiadienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
ARG | 1:0 | SWI | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 1, antradienis 19:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
ARG | 1:0 | BEL | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 5, šeštadienis 19:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
BEL | 2:1 | USA | ||||||||||||||||||||||||
Liepos 1, antradienis 23:00 val. | ||||||||||||||||||||||||||
Turnyrinės lentelės
A grupė | B grupė | C grupė | D grupė | ||||||||
Brazilija | 7 | Olandija | 9 | Kolumbija | 9 | Kosta Rika | 7 | ||||
Meksika | 4 | Čilė | 6 | Graikija | 4 | Urugvajus | 6 | ||||
Kroatija | 3 | Ispanija | 3 | DKK | 3 | Italija | 3 | ||||
Kamerūnas | 0 | Australija | 0 | Japonija | 1 | Anglija | 1 | ||||
E grupė | F grupė | G grupė | H grupė | ||||||||
Prancūzija | 7 | Argentina | 9 | Vokietija | 7 | Belgija | 9 | ||||
Šveicarija | 6 | Nigerija | 4 | JAV | 4 | Alžyras | 4 | ||||
Ekvadoras | 4 | Bosnija ir Hercogovina | 3 | Portugalija | 4 | Rusija | 2 | ||||
Hondūras | 0 | Iranas | 1 | Gana | 1 | Pietų Korėja | 1 |
Tvarkaraštis
Laikas | Komanda 1 | Komanda 2 | Etapas | Rezultatas |
Birželio 12, ketvirtadienis | ||||
23:00 val. | Brazilija | Kroatija | A grupė | 3:1 |
Birželio 13, penktadienis | ||||
19:00 val. | Meksika | Kamerūnas | A grupė | 1:0 |
22:00 val. | Ispanija | Olandija | B grupė | 1:5 |
Birželio 14, šeštadienis | ||||
01:00 val. | Čilė | Australija | B grupė | 3:1 |
19:00 val. | Kolumbija | Graikija | C grupė | 3:0 |
22:00 val. | Urugvajus | Kosta Rika | D grupė | 1:3 |
Birželio 15, sekmadienis | ||||
01:00 val. | Anglija | Italija | D grupė | 1:2 |
04:00 val. | Dramblio Kaulo Krantas | Japonija | C grupė | 2:1 |
19:00 val. | Šveicarija | Ekvadoras | E grupė | 2:1 |
22:00 val. | Prancūzija | Hondūras | E grupė | 3:0 |
Birželio 16, pirmadienis | ||||
01:00 val. | Argentina | Bosnija ir Hercogovina | F grupė | 2:1 |
19:00 val. | Vokietija | Portugalija | G grupė | 4:0 |
22:00 val. | Iranas | Nigerija | F grupė | 0:0 |
Birželio 17, antradienis | ||||
01:00 val. | Gana | JAV | G grupė | 1:2 |
19:00 val. | Belgija | Alžyras | H grupė | 2:1 |
22:00 val. | Brazilija | Meksika | A grupė | 0:0 |
Birželio 18, trečiadienis | ||||
01:00 val. | Rusija | Pietų Korėja | H grupė | 1:1 |
19:00 val. | Australija | Olandija | B grupė | 2:3 |
22:00 val. | Ispanija | Čilė | B grupė | 0:2 |
Birželio 19, ketvirtadienis | ||||
01:00 val. | Kamerūnas | Kroatija | A grupė | 0:4 |
19:00 val. | Kolumbija | Dramblio Kaulo Krantas | C grupė | 2:1 |
22:00 val. | Urugvajus | Anglija | D grupė | 2:1 |
Birželio 20, penktadienis | ||||
01:00 val. | Japonija | Graikija | C grupė | 0:0 |
19:00 val. | Italija | Kosta Rika | D grupė | 0:1 |
22:00 val. | Šveicarija | Prancūzija | E grupė | 2:5 |
Birželio 21, šeštadienis | ||||
01:00 val. | Hondūras | Ekvadoras | E grupė | 2:1 |
19:00 val. | Argentina | Iranas | F grupė | 1:0 |
22:00 val. | Vokietija | Gana | G grupė | 2:2 |
Birželio 22, sekmadienis | ||||
01:00 val. | Nigerija | Bosnija ir Hercogovina | F grupė | 1:0 |
19:00 val. | Belgija | Rusija | H grupė | 1:0 |
22:00 val. | Pietų Korėja | Alžyras | H grupė | 2:4 |
Birželio 23, pirmadienis | ||||
01:00 val. | JAV | Portugalija | G grupė | 2:2 |
19:00 val. | Olandija | Čilė | B grupė | 2:0 |
19:00 val. | Australija | Ispanija | B grupė | 0:3 |
23:00 val. | Kamerūnas | Brazilija | A grupė | 1:4 |
23:00 val. | Kroatija | Meksika | A grupė | 1:3 |
Birželio 24, antradienis | ||||
19:00 val. | Italija | Urugvajus | D grupė | 0:1 |
19:00 val. | Kosta Rika | Anglija | D grupė | 0:0 |
23:00 val. | Japonija | Kolumbija | C grupė | 1:4 |
23:00 val. | Graikija | Dramblio Kaulo Krantas | C grupė | 2:1 |
Birželio 25, trečiadienis | ||||
19:00 val. | Nigerija | Argentina | F grupė | 2:3 |
19:00 val. | Bosnija ir Hercogovina | Iranas | F grupė | 3:1 |
23:00 val. | Hondūras | Šveicarija | E grupė | 0:3 |
23:00 val. | Ekvadoras | Prancūzija | E grupė | 0:0 |
Birželio 26, ketvirtadienis | ||||
19:00 val. | Portugalija | Gana | G grupė | 2:1 |
19:00 val. | JAV | Vokietija | G grupė | 0:1 |
23:00 val. | Pietų Korėja | Belgija | H grupė | 0:1 |
23:00 val. | Alžyras | Rusija | H grupė | 1:1 |
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.