MotoGP | 23 puslapis

Nicky Haydenas | AFP/Scanpix nuotr.
N.Haydeną kamuoja motociklo vibracijos 2012.04.07 13:01 Nors „Ducati“ pilotas Nicky Haydenas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje užėmė labai aukštą trečiąją vietą, vakar vykusiose paskutinėse treniruotėse pilotas turėjo tenkintis tik septintąja vieta. Motociklininkas teigė, kad pasikeitus trasos charakteristikoms jo bolidą pradėjo veikti vibracijos.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi: „Kovosime tik dėl antros startinės juostos“ 2012.04.07 11:53 Valentino Rossi Kataro motociklų GP kvalifikacijoje tikisi patekti į pirmąjį šešetuką, nepaisant to, kad „Ducati“ pilotas bandymuose likdavo tik pirmojo dešimtuko gale.
Andrea Dovizioso | AFP/Scanpix nuotr.
A.Dovizioso Kataro GP kvalifikacijoje taikosi į pirmąją startinę eilę 2012.04.07 11:11 „Tech 3“ komandos lenktynininkas Andrea Dovizioso teigia, kad ketvirtoji vieta, užimta paskutinėje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje, jį prieš lenktynes nuteikia labai optimistiškai.
Calas Crutchlowas | AFP/Scanpix nuotr.
C.Crutchlowas pergalės Kataro GP lenktynėse nesitiki 2012.04.07 11:01 Calas Crutchlowas teigia, kad jis nesureikšmina Kataro motociklų GP bandymuose pasiektų rato įveikimo laikų, nepaisant to, kad paskutinėje bandymų sesijoje motociklininkas užfiksavo antrąjį laiką, o ankstesnių bandymų sesijų metu taip pat neretai atsidurdavo lentelės viršūnėje.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
Paskutinėje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje greičiausias buvo J.Lorenzo 2012.04.06 21:57 Paskutinėje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ čempionato Kataro motociklų GP lenktynes greičiausias buvo „Yamaha“ atstovas Jorge Lorenzo, aplenkęs puikią formą demonstruojantį Calą Crutchlową iš „Tech 3“ ekipos.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
Antrojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje dar kartą greičiausias buvo C.Stoneris 2012.04.06 19:03 Antrojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje ir vėl greičiausiai važiavo „Honda“ lenktynininkas Casey Stoneris, ratą įveikęs puse sekundės greičiau, nei vakar (04.05) geriausio savo mėginimo metu.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi dėmesį skiria sekmadienio lenktynėms 2012.04.06 14:18 Tik dešimtas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje likęs „Ducati“ lenktynininkas Valentino Rossi teigia, kad jis nesistengė užfiksuoti gero rezultato ir visą dėmesį skiriantis tik lenktynėms.
Nicky Haydenas | REUTERS/Scanpix nuotr.
N.Haydenas bandymų rezultatų nesureikšmina 2012.04.06 14:13 Nicky Haydenas teigia, kad jis per daug nesureikšmina pirmojoje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ Kataro motociklų GP lenktynes pasiektų rato įveikimo laikų.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
„Yamaha“ patenkinta bandymuose pasiektais rezultatais 2012.04.06 13:12 Jorge Lorenzo tiki, kad „Yamaha“ yra pasiruošusi puikiam „MotoGP“ sezono startui. Tai motociklininkas pareiškė po pirmųjų savaitgalio laisvųjų treniruočių, kuriose pilotas užėmė antrąją vietą.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
„Honda“ lenktynininkai vis dar jaučia motociklo vibracijas 2012.04.06 12:45 Abu „Honda“ ekipos motociklininkai ketvirtadienio treniruočių prieš Kataro GP metu vėl susidūrė su vibracijos problemomis, kurios komandos lenktynininkus kankino ir priešsezoninių bandymų metu. Vis dėlto, greičiausiai bandymų sesijoje važiavęs C.Stoneris teigia, kad problema gali būti greitai išspręsta.
Casey Stoneris | AFP/Scanpix nuotr.
C.Stoneris buvo nepralenkiamas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje 2012.04.05 21:06 Pirmojoje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ Kataro motociklų GP lenktynes greičiausias buvo „Honda“ pilotas Casey Stoneris. Australas vos daugiau nei viena dešimtąja sekundės dalimi aplenkė „Yamaha“ lenktynininką Jorge Lorenzo. „Ducati“ ekipos atstovas Nicky Haydenas bandymų sesiją baigė trečioje vietoje.
Valentino Rossi | AP/Scanpix nuotr.
V.Rossi: „Ducati“ laukia ilgas kelias“ 2012.04.04 11:32 Valentino Rossi prieš artėjančias pirmąsias „MotoGP“ čempionato lenktynes perspėjo, kad „Ducati“ laukia dar ilgas kelias, kol ekipa pasieks rikiuotės viršūnę. Daugkartinis „MotoGP“ čempionas taip pat pridūrė, kad komanda progresuos stabiliai, todėl didelio šuolio iškart tikėtis neverta.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
C.Stoneris „MotoGP“ čempionate prognozuoja artimą kovą 2012.04.03 13:42 Casey Stonerio manymu, šių metų kova dėl „MotoGP“ čempionato nugalėtojo titulo bus kur kas artimesnė, nei praėjusiais metais, kuomet pilotas dominavo čempionate.
Jorge Lorenzo | AFP/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo: „Sezonui esu pasiruošęs geriau, nei bet kada“ 2012.03.27 16:08 Jorge Lorenzo mano, kad šių metų „MotoGP“ sezoną jis pradės daug geresnės formos, nei bet kada anksčiau. Pilotas taip pat atskleidė, kad jis liko sužavėtas „Yamaha“ ekipos žiemos metu padarytu progresu.
Valentino Rossi | AFP/Scanpix nuotr.
V.Rossi teigia, kad Katare tikėtis stebuklo neverta 2012.03.27 13:19 Valentino Rossi perspėjo savo fanus, kad pirmosiose „MotoGP“ sezono lenktynėse Katare jie nesitikėtų stebuklo.
Casey Stoneris | AP/Scanpix nuotr.
Baigėsi paskutinė „MotoGP“ bandymų diena Jereze 2012.03.25 19:23 Paskutinę „MotoGP“ bandymų dieną Jereze greičiausias buvo „Honda“ atstovas Casey Stoneris. Antras liko „Yamaha“ komandai atstovaujantis Jorge Lorenzo, o trečias – kitas „Honda“ motociklą vairuojantis lenktynininkas Dani Pedrosa.
Nicky Haydenas | AP/Scanpix nuotr.
Antrąją „MotoGP“ bandymų dieną Jereze sutrukdė lietus 2012.03.24 21:39 „Ducati“ lenktynininkas Nicky Haydenas šiandien (03.24) Jereze vykusiuose „MotoGP“ bandymuose užfiksavo greičiausią rato įveikimo laiką. Antroji bandymų diena buvo sutrikdyta lietaus, tačiau amerikietis spėjo savo greitąjį ratą įveikti dar sausoje trasoje.
Casey Stoneris | EFE/Scanpix nuotr.
Pirmąją „MotoGP“ bandymų Jereze dieną greičiausias buvo C.Stoneris 2012.03.24 18:57 Casey Stoneris užfiksavo geriausią rezultatą pirmąją priešsezoninių „MotoGP“ motociklų bandymų dieną Jerezo trasoje.
Jorge Lorenzo | AFP/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo nori karjerą baigti „Yamaha“ ekipoje 2012.03.23 09:03 Jorge Lorenzo teigia, kad jis norėtų visą savo karjerą „MotoGP“ čempionate praleisti su „Yamaha“ ekipa, tačiau pripažino, kad komanda šiemet jam turi suteikti daug konkurencingesnį motociklą.
BMW | World Superbikes nuotr.
BMW gali įžengti į „MotoGP“ čempionatą 2012.03.20 15:03 BMW kompanija neatmeta galimybės ateityje dalyvauti „MotoGP“ čempionate ir atskleidė, kad bendradarbiavimas su „Forward Racing“ ir „Suter“ kompanijomis yra bandymas priartėti prie čempionato.
Valentino Rossi | AFP/Scanpix nuotr.
„Ducati“ lenktynininkai: „Komandai dar reikia šiek tiek laiko“ 2012.03.20 14:32 Valentino Rossi ir Nicky Haydenas mano, kad „Ducati“ reikia dar šiek tiek laiko, kad komanda perprastų naująjį GP12 motociklą ir galėtų vėl kovoti rikiuotės priekyje šių metų „MotoGP“ čempionate.
Trasos rekordą pagerinęs M.Marquezas pirmas pradės lenktynes Ostine 2018.03.23 11:24 Praėjusiame „MotoGP“ sezone dominavęs ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ iškovojo pirmąją „pole“ poziciją naujajame sezone. 22-ejų metų ispanas šeštadienį laimėjo Ostino (JAV) trasoje vykusią kvalifikaciją.