MotoGP | 23 puslapis

Ducati | AFP/Scanpix nuotr.
Oficialu: „Audi“ nusipirko „Ducati“ 2012.04.19 13:27 Šiandien oficialiai buvo patvirtinta, kad „Audi“ koncernas įsigijo „Ducati“. Tiksli sandorio vertė nebuvo atskleista, tačiau žiniasklaidos teigimu, „Audi“ už „Ducati“ sumokėjo apie 860 mln. eurų.
Nicky Haydenas | REUTERS/Scanpix nuotr.
N.Haydenas gaus dvi papildomas bandymų dienas 2012.04.17 17:54 „Ducati“ motociklininkas Nicky Haydenas šią savaitę gaus dvi papildomas bandymų dienas. Taip pilotas kompensuos laiką, kurį prarado dėl traumos praleidęs bandymus žiemos sesijos metu.
Jorge Lorenzo | CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo: „Niekada nenustojau tikėti pergale“ 2012.04.10 08:37 Jorge Lorenzo pasidžiaugė savo iškovota pergale pirmosiose šių metų „MotoGP“ sezono lenktynėse ir teigė, kad šią pergalę jis iškovojo todėl, kad jis niekada nenustojo tikėti, kad gali laimėti.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi: „Negaliu lenktyniauti šiuo „Ducati“ 2012.04.09 10:30 Valentino Rossi teigia, kad jis paprasčiausiai negali atrasti sukibimo važiuodamas 2012-ųjų metų „Ducati“ motociklu. Italas Kataro motociklų GP lenktynėse finišavo tik dešimtas.
Casey Stoneris | AFP/Scanpix nuotr.
C.Stoneris rankos skausmus jautė visą lenktynių distanciją 2012.04.09 10:05 Casey Stoneris teigia, kad tik dėl rankos skausmų jis nusirito į trečiąją vietą Kataro motociklų GP lenktynėse, tačiau jis vis dar jaučia, kad šiais metais jis yra tas žmogus, kurį visi turės nugalėti.
Calas Crutchlowas | AFP/Scanpix nuotr.
C.Crutchlowas patenkintas užimta ketvirtąja vieta 2012.04.09 09:39 Calas Crutchlowas teigė esąs patenkintas Kataro motociklų GP lenktynėse užimta ketvirtąja vieta, nepaisant to, kad jis starto metu prarado keletą pozicijų.
Benas Spiesas | AP/Scanpix nuotr.
B.Spiesas lenktynėse susidūrė su motociklo vibracijomis 2012.04.09 09:17 „Yamaha“ lenktynininkas Benas Spiesas pirmosiose šių metų „MotoGP“ čempionato lenktynėse finišavo tik vienuoliktoje vietoje. Pilotas teigia, kad jis susidūrė su stipriomis motociklo vibracijomis.
Dani Pedrosa | REUTERS/Scanpix nuotr.
D.Pedrosa: „Lenktynėse galėjau ir laimėti“ 2012.04.09 09:05 Dani Pedrosa pasidžiaugė lenktynių Katare baigtimi, kuriose „Honda“ pilotas finišavo antroje vietoje, nepaisant to, kad jis startavo tik septintas.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo iškovojo pergalę Kataro motociklų GP lenktynėse 2012.04.08 23:06 Pirmosiose „MotoGP“ čempionato lenktynėse Katare pergalę iškovojo „Yamaha“ lenktynininkas Jorge Lorenzo, paskutiniuose ratuose aplenkęs „Honda“ ekipos atstovus.
Nicky Haydenas | REUTERS/Scanpix nuotr.
N.Haydenas: „Lenktynėse penktąją vietą išlaikyti bus sunku“ 2012.04.08 08:32 „Ducati“ ekipos lenktynininkas Nicky Haydenas Kataro motociklų GP kvalifikacijoje užėmė penktąją vietą, tačiau atskleidė, kad jis nežino, ar tokią formą pavyks išlaikyti ir lenktynių metu.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi nežino, ko tikėtis iš lenktynių 2012.04.08 08:23 Valentino Rossi po nesėkmingos Kataro motociklų GP kvalifikacijos teigė, kad jo ekipa žengė didelį žingsnį atgal. „Ducati“ pilotas kvalifikacijoje pasirodė prasčiausiai iš prototipinius motociklus pilotuojančių lenktynininkų ir aplenkė tik CRT klasės atstovus.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
C.Stoneris: „Motociklą ir vėl veikia vibracijos“ 2012.04.07 21:56 Casey Stoneris nerimauja, kad jis rytojaus (04.08) Kataro motociklų lenktynėse bus nepakankamai greitas, kad galėtų kovoti dėl pergalės. Pilotas teigia, kad kvalifikacijoje vėl grįžo motociklo vibracijos problemos.
Jorge Lorenzo | AFP/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo: „Yamaha“ grįžo!“ 2012.04.07 21:41 Kataro motociklų GP lenktynėms pole poziciją iškovojęs „Yamaha“ pilotas Jorge Lorenzo teigia, kad jo komanda yra pasiruošusi vėl kautis dėl nugalėtojų titulo.
Calas Crutchlowas | AP/Scanpix nuotr.
C.Crutchlowas: „Pozicija pirmojoje startinėje eilėje yra atlygis už sunkų darbą“ 2012.04.07 21:30 Calas Crutchlowas teigia, kad Kataro motociklų GP kvalifikacijoje iškovota pozicija pirmoje startinėje eilėje yra atlygis komandai už įdėtą sunkų darbą žiemos metu, siekiant išspręsti visas problemas, motociklininką kamavusias 2011-aisias metais.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
Kataro motociklų GP lenktynėse iš pirmosios vietos startuos J.Lorenzo 2012.04.07 21:09 Pirmosioms šio sezono „MotoGP“ čempionato lenktynėms Katare pirmąją startinę poziciją iškovojo „Yamaha“ lenktynininkas Jorge Lorenzo, vos dvejomis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkęs čempiono titulą ginantį „Honda“ atstovą Casey Stonerį.
Jorge Lorenzo | AFP/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo: „Yamaha“ padarė didžiulę pažangą“ 2012.04.07 13:42 Jorge Lorenzo teigia, kad trečiojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje užfiksuotas greičiausias rezultatas parodo, kad „Yamaha“ žiemos metu padarė didžiulį progresą.
Casey Stoneris | AFP/Scanpix nuotr.
C.Stoneris: „Tikrojo potencialo dar neatskleidėme“ 2012.04.07 13:11 Praėjusių metų „MotoGP“ čempionato nugalėtojas Casey Stoneris teigia, kad jis paskutinėje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje neatskleidė savo tikro potencialo, tačiau pridūrė, kad jis kas kart motociklu lieka patenkintas vis labiau.
Nicky Haydenas | AFP/Scanpix nuotr.
N.Haydeną kamuoja motociklo vibracijos 2012.04.07 13:01 Nors „Ducati“ pilotas Nicky Haydenas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje užėmė labai aukštą trečiąją vietą, vakar vykusiose paskutinėse treniruotėse pilotas turėjo tenkintis tik septintąja vieta. Motociklininkas teigė, kad pasikeitus trasos charakteristikoms jo bolidą pradėjo veikti vibracijos.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi: „Kovosime tik dėl antros startinės juostos“ 2012.04.07 11:53 Valentino Rossi Kataro motociklų GP kvalifikacijoje tikisi patekti į pirmąjį šešetuką, nepaisant to, kad „Ducati“ pilotas bandymuose likdavo tik pirmojo dešimtuko gale.
Andrea Dovizioso | AFP/Scanpix nuotr.
A.Dovizioso Kataro GP kvalifikacijoje taikosi į pirmąją startinę eilę 2012.04.07 11:11 „Tech 3“ komandos lenktynininkas Andrea Dovizioso teigia, kad ketvirtoji vieta, užimta paskutinėje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje, jį prieš lenktynes nuteikia labai optimistiškai.
Calas Crutchlowas | AFP/Scanpix nuotr.
C.Crutchlowas pergalės Kataro GP lenktynėse nesitiki 2012.04.07 11:01 Calas Crutchlowas teigia, kad jis nesureikšmina Kataro motociklų GP bandymuose pasiektų rato įveikimo laikų, nepaisant to, kad paskutinėje bandymų sesijoje motociklininkas užfiksavo antrąjį laiką, o ankstesnių bandymų sesijų metu taip pat neretai atsidurdavo lentelės viršūnėje.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
Paskutinėje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje greičiausias buvo J.Lorenzo 2012.04.06 21:57 Paskutinėje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ čempionato Kataro motociklų GP lenktynes greičiausias buvo „Yamaha“ atstovas Jorge Lorenzo, aplenkęs puikią formą demonstruojantį Calą Crutchlową iš „Tech 3“ ekipos.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
Antrojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje dar kartą greičiausias buvo C.Stoneris 2012.04.06 19:03 Antrojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje ir vėl greičiausiai važiavo „Honda“ lenktynininkas Casey Stoneris, ratą įveikęs puse sekundės greičiau, nei vakar (04.05) geriausio savo mėginimo metu.
Valentino Rossi | REUTERS/Scanpix nuotr.
V.Rossi dėmesį skiria sekmadienio lenktynėms 2012.04.06 14:18 Tik dešimtas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje likęs „Ducati“ lenktynininkas Valentino Rossi teigia, kad jis nesistengė užfiksuoti gero rezultato ir visą dėmesį skiriantis tik lenktynėms.
Nicky Haydenas | REUTERS/Scanpix nuotr.
N.Haydenas bandymų rezultatų nesureikšmina 2012.04.06 14:13 Nicky Haydenas teigia, kad jis per daug nesureikšmina pirmojoje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ Kataro motociklų GP lenktynes pasiektų rato įveikimo laikų.
Jorge Lorenzo | REUTERS/Scanpix nuotr.
„Yamaha“ patenkinta bandymuose pasiektais rezultatais 2012.04.06 13:12 Jorge Lorenzo tiki, kad „Yamaha“ yra pasiruošusi puikiam „MotoGP“ sezono startui. Tai motociklininkas pareiškė po pirmųjų savaitgalio laisvųjų treniruočių, kuriose pilotas užėmė antrąją vietą.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
„Honda“ lenktynininkai vis dar jaučia motociklo vibracijas 2012.04.06 12:45 Abu „Honda“ ekipos motociklininkai ketvirtadienio treniruočių prieš Kataro GP metu vėl susidūrė su vibracijos problemomis, kurios komandos lenktynininkus kankino ir priešsezoninių bandymų metu. Vis dėlto, greičiausiai bandymų sesijoje važiavęs C.Stoneris teigia, kad problema gali būti greitai išspręsta.
Casey Stoneris | AFP/Scanpix nuotr.
C.Stoneris buvo nepralenkiamas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje 2012.04.05 21:06 Pirmojoje bandymų sesijoje prieš „MotoGP“ Kataro motociklų GP lenktynes greičiausias buvo „Honda“ pilotas Casey Stoneris. Australas vos daugiau nei viena dešimtąja sekundės dalimi aplenkė „Yamaha“ lenktynininką Jorge Lorenzo. „Ducati“ ekipos atstovas Nicky Haydenas bandymų sesiją baigė trečioje vietoje.
Valentino Rossi | AP/Scanpix nuotr.
V.Rossi: „Ducati“ laukia ilgas kelias“ 2012.04.04 11:32 Valentino Rossi prieš artėjančias pirmąsias „MotoGP“ čempionato lenktynes perspėjo, kad „Ducati“ laukia dar ilgas kelias, kol ekipa pasieks rikiuotės viršūnę. Daugkartinis „MotoGP“ čempionas taip pat pridūrė, kad komanda progresuos stabiliai, todėl didelio šuolio iškart tikėtis neverta.
Casey Stoneris | REUTERS/Scanpix nuotr.
C.Stoneris „MotoGP“ čempionate prognozuoja artimą kovą 2012.04.03 13:42 Casey Stonerio manymu, šių metų kova dėl „MotoGP“ čempionato nugalėtojo titulo bus kur kas artimesnė, nei praėjusiais metais, kuomet pilotas dominavo čempionate.
Jorge Lorenzo | AFP/Scanpix nuotr.
J.Lorenzo: „Sezonui esu pasiruošęs geriau, nei bet kada“ 2012.03.27 16:08 Jorge Lorenzo mano, kad šių metų „MotoGP“ sezoną jis pradės daug geresnės formos, nei bet kada anksčiau. Pilotas taip pat atskleidė, kad jis liko sužavėtas „Yamaha“ ekipos žiemos metu padarytu progresu.
Valentino Rossi | AFP/Scanpix nuotr.
V.Rossi teigia, kad Katare tikėtis stebuklo neverta 2012.03.27 13:19 Valentino Rossi perspėjo savo fanus, kad pirmosiose „MotoGP“ sezono lenktynėse Katare jie nesitikėtų stebuklo.
Casey Stoneris | AP/Scanpix nuotr.
Baigėsi paskutinė „MotoGP“ bandymų diena Jereze 2012.03.25 19:23 Paskutinę „MotoGP“ bandymų dieną Jereze greičiausias buvo „Honda“ atstovas Casey Stoneris. Antras liko „Yamaha“ komandai atstovaujantis Jorge Lorenzo, o trečias – kitas „Honda“ motociklą vairuojantis lenktynininkas Dani Pedrosa.
Nicky Haydenas | AP/Scanpix nuotr.
Antrąją „MotoGP“ bandymų dieną Jereze sutrukdė lietus 2012.03.24 21:39 „Ducati“ lenktynininkas Nicky Haydenas šiandien (03.24) Jereze vykusiuose „MotoGP“ bandymuose užfiksavo greičiausią rato įveikimo laiką. Antroji bandymų diena buvo sutrikdyta lietaus, tačiau amerikietis spėjo savo greitąjį ratą įveikti dar sausoje trasoje.
Casey Stoneris | EFE/Scanpix nuotr.
Pirmąją „MotoGP“ bandymų Jereze dieną greičiausias buvo C.Stoneris 2012.03.24 18:57 Casey Stoneris užfiksavo geriausią rezultatą pirmąją priešsezoninių „MotoGP“ motociklų bandymų dieną Jerezo trasoje.