Ispanija džiaugiasi įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr.

Šįvakar Europoje rinktinės žaidė atrankos mačus į 2016 metų Europos čempionatą. Užtikrintą pergalę iškovojo Ispanija, kuri net 5-1 nugalėjo Makedoniją.

Kiek netikėtai Ispanija vos pirma nepraleido įvarčio. 5 mačo minutę makedonietis Agimas Ibraimi atliko pavojingą smūgį, bet Ikeras Casillasas išgelbėjo savo komandą.

Po penkių minučių progą smūgiui gavo Cescas Fabregasas, tačiau saugas smūgiavo šalia dešinio virpsto.

Po keturių minučių Danielis Mojsovas prasižengė baudos aikštelėje ir į Makedonijos vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Prie kamuolio stojo Sergio Ramosas, kuris Panenka stiliumi pasiuntė kamuolį į vartus.

Vos po minutės Ispanija padvigubino savo pranašumą. Po Juanfrano perdavimo iš arti pasižymėjo Alcaceras Paco.

Visgi Makedonija 28 minutę gavo puikią progą sušvelninti rezultatą. Po Juanfrano pražangos į ispanų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį nesunkiai realizavo ir įvartį įmušė A.Ibraimi.

Dviejų įvarčių persvaros po penkių minučių vos neatstatė Pedro, tačiau Makedonijos vartininkas į smūgį sureagavo ir atmušė kamuolį.

Po trijų minučių svečių vartininkui teko atlaikyti ir Jordi Alba smūgį, o kėlinio pabaigoje vartininkas sugavo ir Davido Silva smūgiuotą kamuolį.

Visgi per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Ispanija pelnė trečią įvartį. Jo autoriumi tapo saugas Sergio Busquetsas.

Antrąjį kėlinį Ispanija pradėjo puikiai. Jau 50 minutę jie pelnė ketvirtą įvartį. Po J.Alba perdavimo pasižymėjo Davidas Silva.

Ispanija toliau dominavo aikštėje, bet kartą darbo turėjo ir I.Casillasas, kuriam vėl teko atremti A.Ibraimi smūgį.

Per pridėtą teisėjo laiką Ispanija pelnė ir penktą įvartį. Šįkart rezultatyvų perdavimą atliko D.Silva, o įvartį pelnė Pedro.

Kitame šio vakaro mače Anglija svečiuose 2-0 įveikė Švecariją. Abu įvarčius pelnė puolėjas Danny Welbeckas.