S.Szewczykas vedė lenkus į priekį (Scanpix nuotr.)

S.Szewczykas vedė lenkus į priekį (Scanpix nuotr.)

Atranka į 2015 metų Europos čempionatą toliau tęsiasi. Kaip jau rašėme anksčiau, rusai patyrė dar vieną nesėkmę – 63:65 pralaimėjo Italijos krepšininkams.

E grupės dvikovoje čekai (1/1) 89:53 (27:14, 24:17, 23:11, 15:11) neturėjo vargo su Portugalijos (0/2) nacionaline komanda.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Tomašas Satoransky, pelnęs 18 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. 11 taškų surinko Lubošas Bartonas, 10 – Ondrejus Balvinas.

Pralaimėjusiems Jose Da Silva įmetė 11 taškų, o Mario Fernandesas – 8.

Kitame šios grupės mače gruzinai (1/1) vos per plauką 73:74 (18:19, 18:18, 19:17, 18:20) nusileido Vengrijos (2/0) krepšininkams.

Vengrams 20 taškų pridėjo Davidas Vojvoda (5 atk. kam.), 15 pelnė Krištianas Wittmanas, 14 surinko Jermaine'as Thomasas (6 rez. perd.) ir 12 įmetė Norbertas Toth. 

Gruzinų neišgelbėjo 19 Zazos Pachulios taškų (6 atk. kam.), 18 pelnė Tornike Shengelia, 12 – Viktoras Sanikidze. 

Tuo tarpu F grupės mače Rumunijos rinktinė (2/0) tik po pratęsimo 77:72 (12:14, 16:11, 18:20, 20:21, 11:6) palaužė Švedijos (0/2) krepšininkus.

Į pergalę nugalėtojus vedė Catalinas Baciu (18 tšk.), Raresas Mandanche (16 tšk.) bei Mihai Silvasanas (15 tšk.).

Pralaimėjusių komandoje ryškiau pasižymėjo 17 taškų pelnęs Martinas Pahlmbladas ir 14 surinkęs Jonathanas Personas.  

Antrąją pergalę šioje grupėje iškovojo latviai (2/0), rezultatu 86:66 (23:14, 26:12, 16:14, 21:26) nugalėję Slovakijos rinktinę (2/0).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kasparas Berzinis, pelnęs 18 taškų, 14 pridėjęs Rolandas Freimanis, Kristapas Janicenokas įmetė 12 taškų. 

Slovakams Peteris Sedmakas pridėjo 17 taškų.

Tuo tarpu Vokietijos rinktinė (1/1) rezultatu 77:64 (19:14, 14:21, 15:20, 29:9) nugalėjo austrus (1/1). 

D grupėje Makedonijos rinktinė (2/0) šventė dar vieną pergalę, mat 81:75 (24:18, 20:18, 11:18, 26:21) įveikė Danijos krepšininkus (0/2).

Po 12 taškų Aleksandro Džikičiaus auklėtiniams pridėjo Marko Simonovskis, Vojdanas Stojanovskis ir Darko Sokolovas. 

Danams 17 taškų pelnė Mathiasas Seilundas, o 16 surinko Eisbenas Reinholtas. 

Kitose rungtynėse belgai (1/1) išlygino pergalių ir pralaimėjimų santykį, 71:56 (24:19, 14:9, 18:11, 15:18) nugalėdami baltarusius (1/1). 

Įspūdingą pergalę C grupės rungtynėse iškovojo Lenkijos rinktinė (2/0), kuri net 113:61 (26:10, 23:17, 39:24, 25:10) sutrypė Liuksemburgo komandą (0/2). 

20 taškų lenkams pelnė Szymonas Szewczykas, 15 pridėjo Mateušas Ponitka. Pralaimėjusiems Christopheris Jonesas suriko 16 taškų.

B grupėje Izraelio krepšininkai (1/1) 66:57 (21:22, 24:19, 13:12, 8:4) įveikė olandus (1/1). 

Kitame mače neišvengta pratęsimo: tik po jo Juodkalnija (2/0) iškovojo antrąją pergalę, 70:64 (11:20, 21:13, 12:12, 16:15, 10:4) palauždama bulgarus (0/2).

Nugalėtojams Vladimiras Dragičevičius pridėjo 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, 12 taškų pelnė Nikola Ivanovičius.

Pralaimėjusiems Aleksandras Vezenkovas surinko 14 taškų, o Chavdaras Kostovas bei Pavelas Marinovas pelnė po 11. 

A grupėje Bosnija ir Hercegovina (1/0) iškovojo pirmąją pergalę, 80:67 (23:11, 23:20, 21:19, 13:17) įveikdama britus (0/2). 

Nugalėtojus į pergalę vedė Mirza Teletovičius, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, o britų gretose pasižymėjo Danielis Clarkas. 



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“
03-25 „Nevėžis“ 18:00 „Neptūnas“

Eurolyga 2018/2019

03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
03-29 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Maskvos CSKA
03-29 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Miuncheno „Bayern“
03-29 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
03-29 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141