Europos jaunimo šaškių čempionate lietuviai iškovojo 3 medalius
Šaškės | thumbs4.picclick.com nuotr.
Europos jaunimo šaškių čempionate Pinske (Baltarusija) dalyvavo 13 lietuvių, kurie varžėsi keturiose amžiaus kategorijose įprastose šaškių varžybose ir „žaibo“ turnyre“.
Įprastose šaškių varžybose berniukų iki 10 metų amžiaus grupėje Valentinas Golubajevas (13 tšk.) laimėjo sidabro medalį. Taip pat 2-ą vietą „žaibo“ turnyre jaunučių (iki 19 metų) grupėje iškovojo Milda Jocaitė (12 tšk.). Aukso medalį pelnė Audrius Domarkas (14 tšk.), žaisdamas „žaibo“ turnyre, berniukų iki 13 metų amžiaus grupėje.
ĮPRASTOS VARŽYBOS
Jaunučiai (iki 19 m.):
5 vieta Domantas Norkus 11 tšk.
6 vieta Arturas Tunkevičius 11 tšk.
Jaunutės (iki 19 m.):
10 vieta M. Jocaitė 8 tšk.
Berniukai iki 16 m.:
24 vieta Tomas Šveikauskis 8 tšk.
Mergaitės iki 16 m.:
12 vieta Digna Jonikaitė 10 tšk.
14 vieta Leticija Dubickaitė 9 tšk.
Berniukai iki 13 m.:
8 vieta Janas Ernestas Aleksandravičius 10 tšk.
10 vieta A. Domarkas 10 tšk.
17 vieta Liudas Kraujalis 9 tšk.
Mergaitės iki 13 m.:
15 vieta Rita Pačkauskaitė 8 tšk.
Berniukai iki 10 m.:
2 vieta V. Golubajevas 13 tšk.
V. Gulubajevas – Miroslavas Kuznecovas 1:1
Levas Gilevyčius – V. Golubajevas 2:0
V. Golubajevas – Ilya Deriglazovas 1:1
Oleksandras Kovalas – V. Golubajevas 1:1
Tymoteušas Myšukas - V. Golubajevas 0:2
V. Golubajevas – Klavs Norenbergas 1:1
V. Golubajevas - Mykhailas Batuninas 2:0
Alekandras Skorobogatovas - V. Golubajevas 0:2
18 vieta Gabrielis Mykolas Drotvinas 7 tšk.
Mergaitės iki 10 m.:
12 vieta Audra Stepanauskaitė 9 tšk.
„ŽAIBO“ TURNYRAS:
Jaunučiai (iki 19 m.):
6 vieta A. Tunkevičius 10 tšk.
14 vieta D. Norkus 9 tšk.
Jaunutės (iki 19 m.):
2 vieta M.Jocaitė 12 tšk.
M.Jocaitė – Anastasija Baryšava 0:2
M.Jocaitė – Valerija Kryštal 2:0
Agniežka Šymanska - M.Jocaitė 0:2
M.Jocaitė – Vera Khvaščynskaya 1:1
Aygul Idrisova - M.Jocaitė 0:2
Nurguyana Azarova - M.Jocaitė 0:2
M.Jocaitė – Regina Ajupova 1:1
Berniukai iki 16 metų:
3 vieta T.Šveikauskis 13 tšk.
Mergaitės iki 16 metų:
13 vieta L.Dubiskaitė 9 tšk.
17 vieta D.Jonikaitė 7 tšk.
Berniukai iki 13 metų:
1 vieta A.Domarkas 14 tšk.
A.Domarkas – Renardas Helfrektsas 2:0
Gunarsas Gribuska - A.Domarkas 0:2
A.Domarkas – Ilmars Stolcers 2:0
Orest Slava - A.Domarkas 0:2
A.Domarkas – Roman Ldokov 0:2
Arturas Miniguzinas - A.Domarkas 0:2
A.Domarkas – Anatolijus Protodyakonovas 2:0
Ivanas Psurtsevas - A.Domarkas 1:1
A.Domarkas – Eduardas Moiseevas 1:1
22 vieta L.Kraujalis 8 tšk.
24 vieta J.E.Aleksandravičius 8 tšk.
Mergaitės iki 13 metų:
11 vieta R.Pačkauskaitė 10 tšk.
Berniukai iki 10 metų:
5 vieta V.Golubajevas 11 tšk.
12 vieta G.Mykolas Drotvinas 10 tšk.
Mergaitės iki 10 metų:
9 vieta A.Stepanauskaitė 10 tšk.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.