Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Gabrielė Čerepokaitė ir Evelina Serafinaitė | Asmeninio archyvo nuotr.
Trečiadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame išdalinta net 20 medalių komplektų.
Po dvi rungtis laimėjo Mantas Vasiliauskas, Jegoras Klimentjevas, Edgaras Svirbutovičius, Karolis Eidėjus, Rokas Tamašauskas ir Armandas Žumbys.
Visi prizininkai:
Jaunučiai (iki 16 metų):
Dvivetė kanoja 500 m, vaikinai:
1. Mantas Vasiliauskas ir Mindaugas Vasiliauskas 42.909 sek.
2. Valdas Gudelis ir Vidmantas Točilovas 44.922
3. Edvardas Iljinas ir Titas Pužeckas 49.898
Dvivetė kanoja 500 m, merginos:
1. Gabrielė Čerepokaitė ir Evelina Serafinaitė 57.032
2. Kamilė Jablonskytė ir Jelizaveta Jermakova 1:02.804
3. Greta Minkevičiūtė ir Rūta Šapokaitė 1:03.943
Dvivietė baidarė 500 m, vaikinai:
1. Jegoras Klimentjevas ir Edgaras Svirbutovičius 32.153
2. Aleksandras Kormakovas ir Kasparas Dula 34.899
3. Justas Petkus ir Lukas Šakalys 35.897
Vienvietė baidarė 200 m, vaikinai:
1. E.Svirbutovičius 39.119
2. Lukas Adomavičius 39.447
3. K.Dula 40.461
Vienvietė kanoja 200 m, vaikinai:
1. Mantas Vasiliauskas 46.721
2. V.Točilovas 47.345
3. Mindaugas Vasiliauskas 49.388
Vienvietė baidarė 200 m, merginos:
1. Rūta Klungevičiūtė 50.466
2. Beatričė Žukaitė 53.414
3. Marina Ovčinikova 55.723
Vienvietė kanoja 200 m, merginos:
1. R.Šapokaitė 1:00.041 min.
2. J.Jermakova 1:01.054
3. E.Serafinaitė 1:03.009
Dvivietė baidarė 500 m, merginos:
1. M.Ovčinikova ir Žymantė Prakopavičiūtė 47.012
2. B.Žukaitė ir R.Klungevičiūtė 48.229
3. Aistė Padimanskaitė ir Gustė Surdokaitė 49.087
Jaunučiai (iki 15 metų):
Vienvietė baidarė 200 m, vaikinai:
1. J.Klimentjevas 37.810
2. L.Šakalys 40.264
3. J.Petkus 40.591
Vienvietė kanoja 200 m, vaikinai:
1. V.Gudelis 48.076
2. Aleksandras Pokatajevas 50.081
3. T.Pužeckas 55.062
Vienvietė baidarė 200 m, merginos:
1. J.Jermakova 49.673
2. G.Surdokaitė 50.593
3. A.Padimanskaitė 51.264
Vaikai (iki 14 metų):
Dvivietė baidarė 200 m, mergaitės:
1. Marina Baukytė ir Ala Grigorjeva 46.631
2. Ieva Vaitiekūnaitė ir Anastasija Krasnova 47.785
3. Žiedė Kelertaitė ir Miglė Liorentaitė 52.247
Dvivietė kanoja 200 m, berniukai:
1. Joris Papinigis ir Rokas Tamašauskas 47.719
2. Ignas Serafinas ir Benas Tuzinas 1:01.306
3. Titas Juškauskas ir Paulius Žukauskas 1:08.918
Dvivietė baidarė 200 m, berniukai:
1. Armandas Žumbys ir Karolis Eidėjus 38.875
2. Mantas Jablonskis ir Julius Petrauskas 40.263
3. Vladimiras Rulevičius ir Matvejus Savostinas 42.198
Vienvietė baidarė 200 m, berniukai:
1. K.Eidėjus 40.571
2. J.Petrauskas 43.754
3. M.Jablonskis 45.017
Vienvietė kanoja 200 m, berniukai:
1. R.Tamašauskas 49.123
2. Augustas Verba 54.271
3. J.Papinigis 55.301
Vienvietė baidarė 200 m, mergaitės:
1. I.Vaitiekūnaitė 49.266
2. A.Krasnova 52.697
3. A.Grigorjeva 53.197
Vaikai (iki 13 metų):
Vienvietė kanoja 200 m, berniukai:
1. Vytas Povilaitis 1:01.376
2. I.Serafinas 1:02.577
3. Matas Erminas 1:11.375
Vienvietė baidarė 200 m, berniukai:
1. A.Žumbys 45.071
2. Renaldas Mieželis 49.112
3. Aivaras Bergner 50.063
Vienvietė baidarė 200 m, mergaitės:
1. M.Liorentaitė 57.030
2. Vestina Kasparaitė 58.036
3. Greta Sliesoriūnaitė 1:00.071
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.