Mario Balotelli | Reuters/Scanpix nuotr.

Mario Balotelli | Reuters/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo puolėjas Mario Balotelli šią vasarą yra siejamas su grįžimu į Anglijos „Premier“ lygą. Labiausiai šiuo italu domisi Londono „Arsenal“ klubas, tačiau generalinis „Milan“ direktorius Adriano Galliani teigia, kad jokių pasiūlymų už M.Balotelli gauta nebuvo.

Šiuo metu M.Balotelli yra Niujorke, kur ilsisi po pasaulio čempionato. Kitą savaitę „Milan“ vyks į savo turą po JAV ir M.Balotelli turėtų prisijungti prie komandos.

Sekmadienį nemažai dienraščių išplatino pranešimus, kad „Arsenal“ su „Milan“ pasiekė susitarimą dėl 23-ejų metų italo, pagal kurį „Milan“ už puolėją gautų 15,8 mln. svarų sterlingų. Visgi A.Galliani suskubo tai paneigti.

„Negavome jokio pasiūlymo už Balotelli. Šiuo metu nieko nevyksta ir su „Arsenal“ jokių derybų nėra“, - sakė A.Galliani.

A.Galliani užsiminė ir apie galimą Robinho išvykimą į „Orlando City“ klubą bei apie „Zenit“ gynėją Domenico Criscito ir „Torino“ krašto puolėją Alessio Cerci.

„Norime suorganizuoti Robinho panašų sandėrį kaip ir Kaka, bet kol kas su „Orlando City“ dar nesusitarėme. Rytoj ryte mes kalbėsimės su advokatais ir ieškosime sprendimo. Apie Criscito naujienų nėra. Šiuo metu turime daug gynėjų, o Cerci yra „Torino“ narys“, - užbaigė A.Galliani.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų