K.Maksvytis išbandys jėgas Eurolygoje (Fotodiena.lt)

K.Maksvytis išbandys jėgas Eurolygoje (Fotodiena.lt)

 Šiemet viename prestižiškiausių Senojo žemyno krepšinio turnyre – Eurolygoje dalyvausiantis Klaipėdos „Neptūnas“ dar vienam sezonui pratęsė sutartį su treneriu Kaziu Maksvyčiu. Jo asistentu ir toliau bus Tomas Rinkevičius.

„Džiugu, kad išsipildys viena iš mano svajonių – išbandyti jėgas Eurolygoje. To siekia daugelis trenerių, tačiau toli gražu ne visiems susiklosto tokios galimybės. Visa „Neptūno“ komanda, tarp jų ir aš, prisidėjome prie to, kad mes prasibrautume į Eurolygą, tad esame nusipelnę kautis šiame turnyre. Juk „Neptūnas“ – išskirtinė komanda, besiverčianti daugiausiai klaipėdiečiais. Malonu dirbti tokiam kolektyve“, – džiaugėsi K. Maksvytis.  

Priminsime, kad praėjusį sezoną „Neptūno“ ekipoje rungtyniavo net septyni klaipėdiečiai: Valdas Vasylius, Martynas Mažeika, Marius Runkauskas, Simas Galdikas, Arnas Butkevičius, Arvydas Eitutavičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Be to, abu Klaipėdos ekipos trenerių štabo nariai K. Maksvytis ir T. Rinkevičius – taip pat iš Klaipėdos krašto. Kazys – iš Darbėnų, Tomas – iš Rietavo. „Neptūno“ klubui vadovauja klaipėdietis Osvaldas Kurauskas.

„Mes esame turbūt vienintelė ekipa Lietuvoje, kurioje tiek krepšininkų gina savo gimtojo miesto garbę. Stengiamės į komandą pritraukti Vakarų regiono geriausius atstovus. Turime gerų savų žaidėjų, tad galime ir su jais pasiekti istorinių pergalių. Sieksime ir šiemet išsaugoti komandos branduolį, o gal net į ekipą įsilies ir daugiau klaipėdiečių“, – sakė „Neptūno“ treneris.

37-erių krepšinio specialistas „Neptūno“ ekipą treniruoja nuo 2012 metų ir jau spėjo pasiekti istorinių pergalių – 2013 metais iškovoti LKL bronzos medaliai, 2014 – LKL sidabro medaliai.

Pastaroji pergalė „Neptūnui“ atvėrė duris į Eurolygą. Šiemet 50-metį švenčiančiam klubui tai geriausia dovana.

K. Maksvytis per savo karjerą džiaugėsi pergalėmis su jaunimo rinktinėmis pasaulio ir Europos čempionatuose, tačiau pripažino, kad su „Neptūno“ klubu iškovoti titulai jam – artimi širdžiai ir teikiantys daugiausiai emocijų.

„Kiekvieno krepšinio sirgaliaus pagalba mums yra labai svarbi. Tik visi bendromis pastangomis galime padaryti taip, jog Lietuvos vardas skambėtų užsienio šalyse. Juk dalyvavimas Eurolygoje – tai ne tik Klaipėdos, bet ir visos Lietuvos reklama. Juk tai Lietuvos krepšinio puoselėjimas. Norėtųsi, kad 50-metį švenčiantis klubas Eurolygoje pasirodytų kuo geriau“, – pabrėžė „Neptūno“ klubo vadovas Osvaldas Kurauskas.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City