Thorganas Hazardas | chelseafc.com nuotr.

Thorganas Hazardas | chelseafc.com nuotr.

Menchengladbacho „Borussia“ komanda oficialiai pranešė, jog iš Londono „Chelsea“ ekipos išsinuomavo atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantį Thorganą Hazardą.

T.Hazardas kaip ir jo vyresnis brolis Edenas, 2012 metais persikėlė rungtyniauti į „aristokratų“ gretas. Visgi jaunasis belgas nesužaidė nė vienerių oficialių rungtynių Anglijoje, nes iš karto buvo išnuomotas į „Zulte Waregem“ komandą, kurioje praleido du metus.

T.Hazardas praėjusiame sezone demonstravo gerą sportinę formą ir netgi buvo pripažintas geriausiu Belgijos „Pro League“ čempionato žaidėju. Dėl šios priežasties, šiais metais 21 metų saugu susidomėjo kur kas rimtesnis klubas.

„Monchengladbach“ ekipa buvo pasiekusi susitarimą su pačiu žaidėju jau ketvirtadienį, tačiau oficialus perėjimas įvyko tik šiandien. Vokietijos klubo sporto direktorius Maxas Eberlas išreiškė džiaugsmą dėl belgo atvykimo.

„Thorganas yra daug žadantis talentas. Jis gali būti panaudojamas įvairiose atakuojančiose pozicijose bei mes esame labai laimingi, kad jis nusprendė kitą savo karjeros žingsnį žengti būtent „Monchengladbach“ ekipoje“, – M.Eberlas rašė oficialioje komandos svetainėje.

T.Hazardo demonstruojamą gerą sportinę formą pastebėjo ir Belgijos rinktinės treneris Marcas Wilmotsas, kuris prieš pasaulio čempionato pradžią pakvietė saugą prisijungti prie išankstinės 28 žaidėjų sudėties.

21 metų belgas sugebėjo debiutuoti kontrolinėse varžybose prieš Jungtines Amerikos Valstijas, kuomet aikštėje pasirodė po keitimo. Visgi jam nepavyko įsitvirtinti galutinėje 23 futbolininkų sudėtyje ir jis buvo priverstas stebėti planetos pirmenybes iš šalies.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-22 „Šiauliai“ 17:00 „Žalgiris“
09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141