Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai)
Anelė Šakalytė | Asmeninio archyvo nuotr.
Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Šeštadienį dar tris aukso medalius iškovojo baidarininkė Anelė Šakalytė.
Moterų vienviečių baidarių 1000 m rungtyje A.Šakalytė finišavo per 4 min. 34.08 sek. ir sau už nugaros paliko artimiausias persekiotojas – Eleną Memliukaitę (4:38.874) ir Ievą Juškaitę (4:42.605).
Vėliau A.Šakalytė su E.Memliukaite buvo nepralenkiamos ir dviviečių baidarių 1000 m rungtyje (4:11.975). Prizininkėmis taip pat tapo Dovilė Sudeikytė su I.Juškaite (4:15.912) ir Reda Povilauskaitė su Lauryna Šmitaite (4:19.072).
Dar vieną aukso medalį A.Šakalytė pelnė keturviečių baidarių 1000 m rungtyje, kurioje su Simona Steikūnaite, E.Memliukaite ir D.Sudeikyte užfiksavo 4 min. 2.049 sek. laiką.
A.Šakalytė šiame čempionate per dvi dienas jau iškovojo net šešis aukso medalius.
Kiti šeštadienio rungčių prizininkai:
Vyrai:
Vienvietė baidarė, 1000 m:
1. Andrejus Olijnikas 3:37.140 min.
2. Ričardas Nekriošius 3:39.767
3. Mindaugas Maldonis 3:41.756
Vienvietė kanoja, 1000 m:
1. Jevgenijus Šuklinas 4:14.053
2. Vadimas Korobovas 4:18.468
3. Dominykas Murza 4:32.457
Dvivietė baidarė, 1000 m:
1. R.Nekriošius ir A.Olijnikas 3:23.719
2. Simonas Maldonis ir Elvis Sutkus 3:32.786
3. Mantas Tirilis ir Donatas Žaldokas 3:38.506
Dvivietė kanoja, 1000 m:
1. Jevgenijus Kuračionokas ir Osvaldas Murza 3:59.874
2. Andrius Jančiukovičius ir Gytautas Juršėnas 4:15.089
3. Ilja Davidovskij ir Viktoras Medvedickis 4:18.060
Keturvietė baidarė, 1000 m:
1. Tautvydas Petrusevičius, E.Sutkus, M.Maldonis, S.Maldonis 3:09.557
2. Karolis Balsys, Donatas Butkevičius, Tadas Čižas, Gytis Macevičius 3:15.197
3. Edgaras Baranauskas, Viktoras Čaplinskij, Jegoras Klimentjevas, Edgaras Svirbutovičius 3:19.138
Keturvietė kanoja, 1000 m:
1. Žygimantas Jusys, J.Šuklinas, V.Medvedickis, Tomas Gadeikis 3:42.354
2. J.Kuračionokas, G.Juršėnas, A.Jančiukovičius, O.Murza 3:50.607
3. Povilas Dambrauskas, Povilas Domeika, Lukas Janušaitis, Rytis Romeika 3:56.344
Moterys:
Keturvietė baidarė, 1000 m:
1. S.Steikūnaitė, D.Sudeikytė, E.Memliukaitė, A.Šakalytė 4:02.409
2. Bernadeta Kairytė, R.Povilauskaitė, Aušrinė Alasauskaitė, Karolina Jankutė 4:06.828
3. Lada Čechova, Šarūnė Uzdraitė, Gabija Šeškutė ir Ingrida Zubytė 4:19.931
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.