Ivartis.net montažas

Ivartis.net montažas

Futbolo naujienų portalas Įvartis.net tęsia įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones.

1. Ar žinojote, kad W.Bony siekti svajonės padėjo tik mama?


 • Wilfriedas Bony | swanseacity.net nuotr.
  Wilfriedas Bony | swanseacity.net nuotr.Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys Wilfriedas Bony iki šiol labiausiai gali dėkoti savo mamai, kuri savo uždirbtus pinigus aukojo sūnaus svajonės išsipildymui – profesionalaus futbolininko karjerai.

Tam skersai kelio stojo tėvas, kuris vertė mažąjį berniuką atsisakyti populiariausios sporto šakos pasaulyje ir lankyti mokyklą, nes už tai mokėjo pinigus. Kadangi tėvas buvo mokytojas, mažasis berniukas kito pasirinkimo neturėjo ir kurį laiką apie futbolo aukštumas galėjo tik pasvajoti.

Tačiau vieną dieną W.Bony pareiškė, kad jis daugiau lankyti mokyklos neketina ir ateityje žais futbolą. Nors tokius žodžius išgirdęs tėvas labai įsiuto, dabar jis savo sūnumi gali tik didžiuotis.

Vaikystėje futbolininkui neretai teko žaisti basomis kojomis, nes tėvas savo sūnui dėl futbolo pirkti batų neketino. Bet tai padarė dziudo meistrė mama, kuri dėjo visas pastangas tam, kad jos vaiko svajonės išsipildytų.

„Mama man padėjo. Ji nupirko man batus, juodus batus. Iki tol žaidžiau futbolą be batų. Dėl to man labai skaudėdavo pėdas“, – sakė W.Bony. 2. Ar žinojote, kad būdamas 18-os L.Modričius tapo geriausiu Bosnijoje ir Hercegovinoje?


 • Luka Modričius | Reuters/Scanpix nuotr.
  Luka Modričius | Reuters/Scanpix nuotr.

   Madrido „Real“ komandos saugas Luka Modričius profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo nuomos pagrindais rungtyniaudamas Bosnijoje, Mostaro „Zrinjski“ klube. 18-metis jau debiutiniame sezone sugebėjo tapti geriausiu aukščiausioje šalies lygoje.

Futbolininkas bosnių klube sužaidė 22 rungtynes ir per jas sugebėjo pelnyti aštuonis įvarčius. Tokie jauno saugo sugebėjo šalies specialistus tiesiog sužavėjo, todėl jie vienbalsiai geriausiojo titulą įteikė kroatui. 3. Ar žinojote, kad „Bayern“ iš M.Hummelso stebuklų nesitikėjo?


 • Matsas Hummelsas | pantip.com nuotr.
  Matsas Hummelsas | pantip.com nuotr.Būdamas šešerių metų dabartinis Dortmundo „Borussia“ komandos gynėjas Matsas Hummelsas kartu su šeima išvyko gyventi į Miuncheną, nes jo tėvas gavo darbą vietos „Bayern“ klubo jaunimo akademijoje, kurioje pradėjo treniruotis ir mažasis stratego sūnus.

Tačiau bėgant laikui futbolininkui nepavyko sparčiai progresuoti ir kiti treneriai ateityje iš jo žvaigždės nematė. Prie to stipriai prisidėjo žaidėjo patirtos traumos, dėl kurių jam sėkmingai pradėti karjeros bavarų gretose nepavyko.

Galų gale Bavarijos komanda panoro M.Hummelso atsikratyti ir 2009 metais jį už 4 mln. eurų pardavė „Borussia“ ekipai. Kaip žinote, dabar 25 metų gynėjas yra vertinamas aukščiausiais balais ir netgi rungtyniauja Vokietijos rinktinėje. Pastaruoju metu vokietis siejamas su „Barcelona“ ir jo kaina rinkoje vertinama 26 mln. eurų.4. Ar žinojote, kad T.Mulleris per sezoną įmušė 120 įvarčių?


 • Thomasas Mulleris | Reuters/Scanpix nuotr.
  Thomasas Mulleris | Reuters/Scanpix nuotr.Dabartinis Miuncheno „Bayern“ komandos puolėjas Thomasas Mulleris gabumais futbolo aikštėje išsiskyrė jau vaikystėje, kai atstovaudamas Pelio ekipai debiutiniame sezone įmušė 120 įvarčių. Iš viso jų klubas pelnė 165 įvarčius.

Puikus 10-mečio žaidimas neliko nepastebėtas bavarų komandos skautų, kurie ilgai nelaukę pasiūlė jam ir jo tėvams pasirašyti su jais sutartį.5. Ar žinojote, kad salės futbolo sezone Robinho įmušė 73 įvarčius?


 • Robinho | LaPresse/Scanpix nuotr.
  Robinho | LaPresse/Scanpix nuotr.„Milan“ komandos puolėjas Robinho dar prieš profesionalaus futbolininko karjerą buvo pastebėtas žaidžiant salės futbolą, ką jam daryti sekėsi tiesiog puikiai. Būdamas paauglys jis per vieną sezoną sugebėjo įmušti net 73 įvarčius.

Vėliau brazilui buvo pasiūlyta išbandyta jėgas ant žolės ir, kaip paaiškėjo, tai buvo teisingas sprendimas. Per savo karjerą jam jau teko rungtyniauti tokiose komandose kaip Madrido „Real“ ar „Manchester City“. KITAS RUBRIKOS NUMERIS – PIRMADIENĮ (BALANDŽIO 28)Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141