Vitalijus Subačius | boksopasaulis.lt nuotr.

Vitalijus Subačius | boksopasaulis.lt nuotr.

Kėdainiuose pasibaigė Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame užfiksuotas ir rekordas. Svorio kategorijoje iki 91 kg kaunietis Vitalijus Subačius taškais 3:0 pranoko Paulių Zujevą iš Kėdainių ir 16-ą kartą tapo šalies čempionu.

Jau 11-ą kartą šalies pirmenybių nugalėtoju tapo Panevėžio bokso mokyklos auklėtinis Marius Vyšniauskas (iki 52 kg). Jis rezultatu 3:0 įveikė vilnietį Kirilą Golubevą.

Vieną nuožmiausių finalo kovų pademonstravo kauniečiai Eimantas Stanionis ir Gerardas Mocka. Šiame, 69 kilogramų svorio kategorijos mūšyje, pergalę taškais 3:0 pelnė E.Stanionis.

Aukso medalius taip pat išovojo: Lina Miklovytė (51 kg), Raminta Zdanevičiūtė (57 kg), Ana Storovoitova (60 kg), Elmira Baljanaitė (69 kg), Vika Gudžiūnaitė (75 kg), Kristina Rimkutė (virš 81 kg), Tautvydas Stepšys (49 kg), Mindaugas Bankauskas (56 kg), Edgaras Skurdelis (60 kg), Deividas Kliučiakas (64 kg), Paulius Petronis (75 kg), Vladimiras Milevskis (81 kg) ir Eugenijus Tutkus (virš 91 kg).

Pirmenybėse šiemet startavo 56 vyrai ir 11 moterų.

Varžybų finalo rezultatai ir prizininkai:

Svorio kategorija iki 51 kg

Lina Miklovytė (Šilutė) – Kristina Normantienė (Naujoji Akmenė) WO

Svorio kategorija iki 60 kg

Ana Storovoitova (Vilnius) – Laura Jonauskaitė (Klaipėda) TKO R3

bronza – Izaura Kokubauskaitė (Naujoji Akmenė)

Svorio kategorija virš 81 kg

Kristina Rimkutė (Klaipėda) – Aleksandra Voluncevaitė (Vilnius) WP 3:0

bronza – Šarūnė Parutytė (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 52 kg

Marius Vyšniauskas (Panevėžys) – Kirilas Golubevas (Vilnius) WP 3:0

bronza – Vladimiras Lepiochinas (Klaipėda) ir Žilvinas Kajokas (Kalvarija)

Svorio kategorija iki 56 kg

Mindaugas Bankauskas (Kėdainiai) – Tomas Lukoševičius (Kaunas)  WP 3:0

bronza – Viktoras Komkovas (Šilutė) ir Vadimas Galaibo (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 60 kg

Edgaras Skurdelis (Vilnius) – Vaidas Zubrikovas (Jonava) WP 3:0

bronza – Robertas Buiko (Vilnius) ir Gytis Vaitkus (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 64 kg

Deividas Kliučiakas (Kaunas) – Ruslanas Jefremovas (Kaunas) WP 3:0

bronza – Tomas Klevinskas (Jonava) ir Tomas Sinkevičius (Kaunas)

Svorio kategorija iki 69 kg

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Gerardas Mocka (Kaunas) WP 3:0

bronza – Ovidijus Jelkinas (Kalvarija) ir Denisas Brežnevas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 75 kg

Paulius Petronis (Kaunas) – Tomas Pivorunas (Vilnius) WO

bronza – Remigijus Vaitkevičius (Klaipėda) ir Artūras Filipovičius (Vilnius)

Svorio kategorija iki 81 kg

Vladimiras Milevskis (Vilnius) – Vitalijus Volkovas (Vilnius) WP 3:0

bronza –  Germantas Paulauskas (Alytus) ir Tadas Žiukas (Kaunas)

Svorio kategorija iki 91 kg

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Paulius Zujevas (Kėdainiai) WP 3:0

bronza – Edgaras Aleksandravičius (Jonava) ir Rytis Sutkus (Panevėžys)

Svorio kategorija virš 91 kg

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Mantas Valavičius (Kaunas) 2:1

bronza – Rokas Mišauskas (Kaunas) ir Paulius Prišmantas (Tauragė)

P.S. Paaiškinimas – TKO R1 – nugalėjo aiškia persvara pirmame raunde.

- WO – atsisakius oponentui.

- WP 3:0 – taškais.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141