Boksas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Boksas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Kėdainių arenoje tęsiasi Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame ketvirtadienį paaiškėjo kas iškopė į varžybų pusfinalį ir užsitikrino bronzos medalius.

Didesnių staigmenų ketvirtfinalyje neužfiksuota. Bokso ringe debiutavęs, garsus bušido kovotojas Tomas Pakutinskas svorio kategorijoje virš 91 kg, jau pirmame raunde aiškia persvara turėjo pripažinti kito vilniečio, Eugenijaus Tutkaus pranašumą. Čempiono titulą ginantis kaunietis Ruslanas Jefremovas (64 kg) taškais 2:1 pranoko kovotoją iš Jonavos Igną Kuodelį ir pusfinalyje susigrums su žemiečiu Tomu Sinkevičiumi.

Pirmenybėse šiemet startavo 56 vyrai ir 11 moterų. Pusfinaliai penktadienį vyks Kėdainių arenoje (J. Basanavičiaus 1A). Varžybų pradžia 15.00 val.

Čempionato ketvirtfinalio rezultatai:

Svorio kategorija iki 64 kg

Tomas Sinkevičius (Kaunas) – Dimitrijus Bogdanovičius (Panevėžys) WO

Ruslanas Jefremovas (Kaunas) – Ignas Kuodelis (Jonava) WP 2:1

Svorio kategorija iki 64 kg

Tomas Klevinskas (Jonava) – Lukas Daugėla (Kaunas) WP 3:0

Deividas Kliučiakas (Kaunas) – Nikita Merkuševas (Vilnius) WP 3:0

Svorio kategorija iki 81 kg

Vladimiras Milevskis (Vilnius) – Ignas Čėsna (Jonava) WO

Germantas Paulauskas (Alytus) – Karolis Staškevičius (Panevėžys) WO

Tadas Žiukas (Kaunas) – Andrejus Varencevas (Vilnius) WO

Vitalijus Volkovas (Vilnius) – Kęstutis Pūkas (Kauno raj.) TKO R3

Svorio kategorija iki 91 kg

Edgaras Aleksandravičius (Jonava) – Vaidas Maciulevičius (Vilnius) WO

Paulius Zujevas (Kėdainiai) – Marius Blinovas (Kauno raj.) TKO R1

Svorio kategorija virš 91 kg

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Tomas Pakutinskas (Vilnius) TKO R1

Rokas Mišauskas (Kaunas) – Tautvydas Plučius (Kėdainiai) WO

Paulius Prišmantas (Tauragė) – Aleksandras Baranovas (Vilnius) WP 2:1

Mantas Valavičius (Kaunas) – Tomas Bašinskas (Kaunas) WO

Čempionato pusfinalio dalyviai:

Svorio kategorija iki 52 kg

Žilvinas Kajokas (Kaunas) – Kirilas Golubevas (Vilnius)

Marius Vyšniauskas (Panevėžys) – Vladimiras Lepiochinas (Klaipėda)

Svorio kategorija iki 56 kg

Tomas Lukoševičius (Kaunas) – Vadimas Galaibo (Klaipėda)

Viktoras Komkovas (Šilutė) – Mindaugas Bankauskas (Kėdainiai)

Svorio kategorija iki 60 kg

Gytis Vaitkus (Klaipėda) – Vaidas Zubrikovas (Jonava)

Robertas Buiko (Vilnius) – Edgaras Skurdelis (Vilnius)

Svorio kategorija iki 64 kg

Tomas Sinkevičius (Kaunas) – Ruslanas Jefremovas (Kaunas)

Tomas Klevinskas (Jonava) – Deividas Kliučiakas (Kaunas)

Svorio kategorija iki 69 kg

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Ovidijus Jelkinas (Kalvarija)

Gerardas Mocka (Kaunas) – Denisas Brežnevas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 75 kg

Paulius Petronis (Kaunas) – Remigijus Vaitkevičius (Klaipėda)

Artūras Filipovičius (Vilnius) – Tomas Pivorunas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 81 kg

Vladimiras Milevskis (Vilnius) – Germantas Paulauskas (Alytus)

Tadas Žiukas (Kaunas) – Vitalijus Volkovas (Vilnius)

Svorio kategorija iki 91 kg

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Edgaras Aleksandravičius (Jonava)

Paulius Zujevas (Kėdainiai) – Rytis Sutkus (Panevėžys)

Svorio kategorija virš 91 kg

Paulius Prišmantas (Tauragė) – Mantas Valavičius (Kaunas)

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Rokas Mišauskas (Kaunas)

P.S. Paaiškinimas – TKO 31 – nugalėjo aiškia persvara pirmame raunde.

- WO – atsisakius oponentui.

- AB – atsisakius sekundantui.

- WP 22:22 (76:58) – mažaisiais taškais.

2013 me­tais Lie­tu­vos su­au­gu­sių­jų bok­so čem­pio­na­te auk­so me­da­lius iš­ko­vo­jo: Eve­li­na Ado­mu­ly­tė (iki 52 kg), Ana Sta­ro­voi­to­va (iki 60 kg), Vai­da Vals­ky­tė (iki 64 kg), Dei­mi­lė Gu­gai­tė (iki 75 kg), Kris­ti­na Rim­ku­tė (iki 81 kg), Ma­rius Vyš­niaus­kas(iki 49 kg), Taut­vy­das Step­šys (iki 52 kg), Rus­la­nas Jef­re­mo­vas (iki 56 kg), Gy­tis Vait­kus (iki 60 kg), Au­ri­mas Nau­džius (iki 64 kg), Ei­man­tas Sta­nio­nis (iki 69 kg), Man­tas Bal­čiaus­kas (iki 75 kg), Vla­di­mi­ras Mi­levs­kis (iki 81 kg), Vi­ta­li­jus Su­ba­čius (iki 91 kg) ir Ta­das Ta­ma­šaus­kas (virš 91 kg).




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141