Skelbiamas „KOK SWAT'87 kovų sąrašas: nusimato galingas turnyras
Bushido Angels | bushido.lt nuotr.
Sportas.lt dalijasi vasario 4 dieną „Kauno Oazė“ vyksiančio „KOK SWAT'87“ turnyro preliminariu kovų sąrašu.
Turnyro organizatoriai perspėja, kad sąrašas gali būti koreguojamas ir pildomas. Šįkart čia netrūksta jau gerai kovinio sporto mylėtojams žinomų pavardžių bei klubų.
KOVŲ SĄRAŠAS:
1. FIGHT, K-1 RULES -58 KG, 3x2 min.
AGNĖ PLIOPYTĖ (LITHUANIA/ Fightersland) VS GIEDRĖ SUCHOVAITĖ (LITHUANIA/ One Blood)
2. FIGHT, U-18 K-1 RULES -59 KG, 3x2 min.
EDVINAS LEVULIS (LITHUANIA/ Roninas) VS ARIJUS VAIŠVILA (LITHUANIA/Dainralfas)
3. FIGHT, ZST RULES -62 KG, 2x4 min.
MANTAS RIMŠA (LITHUANIA/ Fightersland) VS ALEKSANDRAS JUZIK (LITHUANIA/ Lion)
4. FIGHT, K-1 RULES -61 KG, 3x2 min.
DEIVIDAS ŽAMBA (LITHUANIA/ Fightersland) VS ARTŪRAS BRIŽINSKAS (LITHUANIA/ K-1 Akademija)
5. FIGHT, K-1 RULES -82 KG, 3x2 min.
AINAS BARANAUSKAS (LATVIA/ Jotvingiai) VS GABRIELIUS SKERYS (LITHUANIA/ K-1 Akademija) 6. FIGHT, ZST RULES -77 KG, 3x3 min.
IGNAS NEKRASEVIČIUS (LITHUANIA/ Fighterhouse) VS KLAIDAS LUKAŠEVIČIUS (LITHUANIA/ One Blood)
7. FIGHT, K-1 RULES -68 KG, 3x2 min.
LINAS POCEVIČIUS (LITHUANIA/ Roninas) VS MARTYNAS JAUDEGIS (LITHUANIA/ Fighter house)
8. FIGHT, K-1 RULES -84 KG, 3x2 min.
RAIMONDS MARTINOVSKIS (LATVIA/ Muay Thai Academy) VS MANTAS VĖLAVIČIUS (LITHUANIA/ Titanikas) 9. FIGHT,ZST RULES -90 KG, 2x4 min.
ARNAS RUDYS (LITHUANIA/ Fighterhouse) VS EDVINAS SIDLOVSKIJ (LITHUANIA/ Rings)
10. FIGHT, U-18 K-1 RULES -64 KG, 3x2 min.
GVIDAS SKINDERIS (LITHUANIA/ Thai Tornado) VS NATAS STUPAK (LITHUANIA/ Fightersland)
11. FIGHT, ZST RULES -68 KG, 2x4 min.
EDVINAS ČERNESOVAS (LITHUANIA/ Arėjas) VS MYKOLAS KORSAKOVAS (LITHUANIA/ Fighter house)
12. FIGHT, K-1 RULES -91 KG, 3x2 min.
AINIUS MATJOŠAITIS (LITHUANIA/ One Blood) VS ARNOLDAS SKELEVAS (LITHUANIA/ Sky Gym)
13. FIGHT, K-1 RULES -91 KG, 3x2 min.
ANDRIUS BURNECKAS (LITHUANIA/ One Blood) VS EVALDAS BELEIŠIS (LITHUANIA/ Sky Gym)
14. FIGHT, K-1 RULES -78 KG, 3x2 min.
ARTEMIJ AGEINČEKOV (LITHUANIA/ K-1 Akademia) VS DALIUS MUZIKEVIČIUS (LITHUANIA/ Roninas)
15. FIGHT, K-1 RULES -78 KG, 3x3 min.
DEIVIDAS KAZAKEVIČIUS (LITHUANIA/ Žvėris GYM) VS MARIUS KUTAUSKAS (LITHUANIA/Arėjas)
16. FIGHT, K-1 RULES -72 KG, 3x2 min.
BENAS ŠOROCHOVAS (POLAND) VS EVALDAS BALSYS (LITHUANIA/ Fighteris)
17. FIGHT, K-1 RULES -71 KG, 3x2 min.
TOMAS VAŠKIUS (LITHUANIA/ Roninas) VS MODESTAS KAZAKEVIČIUS (LITHUANIA/ Žvėris Gym)
18. FIGHT, U-18 K-1 RULES -71 KG, 3x2 min.
EMILIS LEONAVIČIUS (LITHUANIA/ Roninas) VS ATAS MATJOŠAITIS (LITHUANIA/ One Blood)
19. FIGHT, K-1 RULES -65 KG, 3x2 min.
DEIVIDAS GUMBREVIČIUS (LITHUANIA/ Roninas) VS RONALD STEFANOVIC (LITHUANIA/ Rings)
20. FIGHT, K-1 RULES -70 KG, 3x2 min.
MATAS GIŽYS (LITHUANIA/ Faiteris) VS ARMINAS ABROMAITIS (LITHUANIA/ Žvėris Gym)
21. FIGHT, ZST RULES -80 KG, 2x4 min.
ANTONI RAFAL LAMAUSKAS (LITHUANIA/ Rings) VS MANTAS NAVICKAS (LITHUANIA/ Fighter house)
22. FIGHT, K-1 RULES -71 KG, 3x2 min.
TOMAS VAŠKIUS (LITHUANIA/ Roninas) VS NORBERTAS BUINAUSKAS (LITHUANIA/ Fightersland)
23. FIGHT, BOXING RULES -77 KG, 3x2 min.
DOVYDAS JUŠKEVIČIUS (LITHUANIA/Gaja) VS NAGLIS TAMAŠEVIČIUS (LITHUANIA/ Fightersland)
24. FIGHT, K-1 RULES -85 KG, 3x2 min.
LINAS SIRTAUTAS (LITHUANIA/One Blood) VS DANYLA MATIUKOV (LITHUANIA/ K-1 Akademija)
25. FIGHT, K-1 RULES -67 KG, 3x2 min.
ROMUALDAS AUGA (LITHUANIA/ One Blood) VS TADAS SINKEVIČIUS (LITHUANIA/ Fightersland)
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.