Lietuvos rinktinė – Europos jaunių svarsčių kilnojimo čempionė Tauragėje paaiškėjo Lietuvos čempionai

2022.11.23 15:34
Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos nuotr. | „Facebook“ nuotr.

Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos nuotr. | „Facebook“ nuotr.

 Lenkijoje vykusiame Europos jaunių ir jaunučių svarsčių kilnojimo čempionate triumfavo Lietuvos rinktinė.

Mūsiškiai komandinėje įskaitoje surinko 228 taškus ir aplenkė net 33 šalių atstovus. Antri buvo ukrainiečiai (216), treti – estai (200).

Aukso medalius parsivežė Edvinas Baltrušis, Aivaras Sabockis, Lukas Gricius, Diana Janušaitė, Kotryna Visockaitė (2 aukso medaliai) ir Ernestas Liebas (3 aukso medaliai).

Lenkijoje taip pat vyko atvirosios Europos taurės varžybos. Ten lietuviai su 128 tšk. bendroje įskaitoje buvo ketvirti, o auksą laimėjo Romualdas Vaičiūnas, Paulius Visockas ir Povilas Kačinskas (2 aukso medaliai).

Grįžę namo, lietuviai susirinko į Tauragę, kur buvo surengtas Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas rovimo rungtyje.

Suaugusiųjų vyrų kategorijose nugalėjo Justas Šidlauskas (svorio kategorija iki 63 kg, 24 kg svarstis, 104 pakėlimai), Tomas Bačiulis (iki 68 kg, 24 kg, 110), Gintaras Vilniškis (iki 73 kg, 24 kg, 201), Ernestas Augustinas (iki 78 kg, 32 kg, 99), Giedrius Rėžbda (iki 85 kg, 24 kg, 129), Justas Optas (iki 95 kg, 32 kg, 185) ir Julius Optas (per 95 kg, 32 kg, 182).

Tarp suaugusiųjų moterų triumfavo K.Visockaitė (iki 58 kg, 16 kg, 211), Gabrielė Kuršaitytė (iki 63 kg, 24 kg, 103), Valentina Šalkauskaitė (iki 68 kg, 16 kg, 128) ir Akvilė Šonaitė (per 68 kg, 16 kg, 85).

Vyrų estafetę laimėjo „Maxfit“ komanda (E.Augustinas, Gytis Ūselis, Dangiras Lukošius), o komandinėje įskaitoje geriausiai pasirodė SK „Tauro svarstis“ (188 tšk.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Su Usyku kova butina, Fury mase ziaurine bet greitesnio ir techniskesnio varzovo jis niekur neras, uztenka ten tu kulturistu slunkiu, nesuprasciau jei neivyktu kova su ukrainieciu, aisku fury matau favoritu tikrai, bet butinai noriu isvyst kaip ten viskas is tikro butu, nes usyka ir pries joshua ir dar pries kazka njvertinau bet paskui tik susipratau kuo jis toks geresnis.
Manau kova tikrai bus. ten aštuonių nulių skaičiai šviečia....Fury jau ruošiasi, daro namų darbus ir pardavinėja kovą. Visi tie jo pezalai, kur jis labai daug šneka ir rėkia yra idiotams, kurie suneš labai daug pinigų. Juos reikia pritraukti ir jis dabar mėto masalą.
Jei jis būtų kaip Crowford'as tai neparduotų stadionų :) nors, neaišku po kiek bilietai ,gal po 10 svarų, tai ko nenueiti pašalt nosies :) nes čia treniruotė nebloga, ne daugiau. Ir visi tai suprato, net youtubo žurnalistai, tas kur žvengė iš Fury pasiteisinimų.

Labai gražu buvo tik kai Fury užtraukė dainą su Chisoros vardu uuuuuuuu Deeevid Chisooooooraaaaa :) įspūdinga kai visas stadikas baubia kartu. Chisorai turėjo patikti. Už tai reikia nukelt kepurę prieš Fury

Taip pat matėsi, kad jis gerbia Usyk, nes padavė ranką atsisveikinant ir žiūrėjo į akis. Jo tikrai nedomina Joyce su kuriuo pabliovė vienas kitam į veidą ir pažvengė. Tiesiog Usyk daug didesnė žuvis su daug didesniu $ maišu.
Nekantrauju pamatyt kovą. sakyčiau 50/50, bet nenustebčiau jei kažkuris uždominuotų visiškai
O man patinka Senegalo sirgaliai, ritmiškai muša būgnus,palaiko savo komandą
Na ką, manau ir čia viskas aišku, Anglija laimės. Per šias dvi dienas jokių staigmenų nebuvo, prieš susitikimus buvo aiškūs favoritai ir visi jie laimėjo. Kaip jau kaikas minėjo gal tai kiek nuobodoka, norėtus tos įtampos, nežinios iki paskutinės minutės. Bet gal rytojus tai mums duos, kai susitiks Japonija su Kroatija, va šioje poroje nebus aiškaus favorito.
Iš anksto sveikinu Anglijos fanus, nes jei atvirai tai netikiu kad Senegalas gali kažką pakeisti per likusias 45min+.