Jurbarke paaiškėjo Lietuvos MMA čempionai

2021.11.28 21:59
Atvirasis Lietuvos MMA čempionatas | „Facebook“ nuotr.

Atvirasis Lietuvos MMA čempionatas | „Facebook“ nuotr.

 Lapkričio 27 d. Jurbarke įvyko atviras Lietuvos MMA čempionatas 2021, kurį organizavo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 145 dalyviai iš 24 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką atvyksta ne tik skirtingų Lietuvos miestų sporto klubai, bet kaskart vis daugiau populiarių užsienio komandų. Šio čempionato svečiai buvo Suomijos klubas „Sisu Gym Jarvenpaa“, trys klubai iš Estijos: „Tokon“, „VVK RAMM“ ir „Englas“ bei klubas iš Latvijos „MMA Jurmala“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF čempionatuose, turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos atstovams.

Svarbu paminėti, kad didelio susidomėjimo sulaukė merginų kovos. Amžiaus grupėje iki 18 metų svorio kategorijoje iki 61,2 kg Lijana Lipinskaitė (Sporto klubas „Pantera“) įveikė visas varžoves ir tapo 2021 metų čempione. Suaugusiųjų moterų finalinėse kovose susitiko lietuvaitės su užsienietėmis, nors šį kartą pirmosios vietos iškeliavo svetur, tačiau Lietuvos atstovės kovojo atkakliai ir įgijo neįkainojamos patirties.

Didžiausią įspūdį žiūrovams paliko suaugusių vyrų kovos, kurios buvo ypatingai atkaklios. Kai kuriose svorio kategorijose buvo net iki 10 dalyvių, todėl norint tapti čempionu reikėjo itin daug ištvermės – nugalėti 3 kovose, kurių trukmė 3 raundai po 3 minutes. Nepaisant didelio krūvio sportininkai demonstravo gražias ir labai techniškas kovas. Suaugusiųjų kovos vyko pagal pradedančiųjų MMA light taisykles, o jau patyrusių kovotojų pagal IMMAF taisykles.

LMMAF kartu su sporto klubu „Pantera“ organizuoja „Atvirą Lietuvos čempionatą“ bei kitas varžybas, siekdami Lietuvos MMA rinktinei suteikti galimybę įgyti kuo didesnės tarptautinės patirties, kuri bus ypatingai reikalinga Europos ir pasaulio čempionatuose. Jau sausio 24 d. Lietuvos MMA rinktinė išvyksta į pasaulio čempionatą vyksiantį Abu Dabyje. Rinktinė bus sudaroma atsižvelgiant į visas LMMAF organizuotas varžybas ir sportininkų pasiektus rezultatus jose.

Suaugusiųjų grupės čempionai, kovoję pagal IMMAF taisykles:

Iki 52,2 kg – Aidas Patėjūnas (Vilnius „Arėjas“)

ki 61,2 kg – Aleksandras Juzik (Klaipėda „Team Lion MMA“)

Iki 56,8 kg – Nauris Bartoška (Kaunas „Fightersland“)

Iki 70,3 kg – Marko Sarasjarvi (Suomija „Sisu Gym Jarvenpaa“)

Iki 77,1 kg – Sergei Strinža (Estija „Tokon“)

Iki 83,9 kg – Roope Koskinen (Suomija „Sisu Gym Jarvenpa“)

Virš 93 kg – Danielius Grėbliūnas (Vilnius „Pankratos“)

Renginys buvo transliuojamos tiesiogiai LMMAF facebook paskyroje, siekiant išvengti didelio žiūrovų kiekio varžybų salėje dėl COVID-19 pandemijos. Norintys renginį stebėti gyvai įeiti galėjo tik su galimybių pasu.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Čempionų taurė“ atiteko sporto klubui iš Vilniaus „Pankratos“, antroji vieta – sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – svečiams iš Estijos klubo „TOKON“.


Praėjusią savaitę Lietuvos MMA federacijos sportininkai įgijo naujos tarptautinės patirties Atėnuose vykusiame „International MMA festival“.

Lietuvių rezultatai:

Bernandas Dadycin (LMMAF) vs Omar Nsagou: iki 77 kg. teisėjų sprendiu pergalę iškovoji B. Dadycin;

Aleksandras Juzik (LMMAF) vs Konstantinos Chasandras: iki 61 kg. maža taškų persvara teisėjų sprendimu pergalė atiteko K. Chasandras;

Marius Šepoutis (LMMAF) vs Georgios Theodoropoulos: iki 66 kg. teisėjų sprendimu pergalė atiteko G. Theodoropoulos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų