Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

 Buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas socialiniame tinkle „Twitter“ pasitaisė apie savo netikslų blaivumo laiką.

Neseniai J.Jonesas paskelbė, kad blaivus išgyveno du mėnesius, tačiau tuo metu, kai šis įrašas pasiekė viešumą, nuo jo suėmimo Las Vegase buvo praėję tik 58 dienos.

Taisydamas klaidą, J.Jonesas rašė: „Gerai, dabar jau 60 dienų. Bjauru, kad sumaišiau“.

J.Jonesas pirmame įraše dėkojo Dievui už tai, kad jis visiškai nesugadino savo karjeros bei santykių su šeima.

„Būk blaivus, būk budrus. Jūsų priešas velnias, kaip riaumojantis liūtas, slankioja aplinkui, ieškodamas ką praryti. Mano šeima, gyvenimas ir karjera galėjo baigtis po to, kas nutiko Las Vegase. Bet Dievas man turėjo kitų planų. 60 dienų blaivus ir tai vyksta toliau“, - rašė J.Jonesas.

Primename, kad J.Jonesas rugsėjo mėnesį dalyvavo Las Vegase vykusioje UFC „Šlovės muziejaus“ ceremonijoje, tačiau po jos buvo suimtas už apgadintą automobilį ir moters užpuolimą, kurios tapatybė nebuvo atskleista, tačiau spėliojama, kad ta moteris buvo J.Joneso sužadėtinė Jessie Moses.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų