Jonas Valančiūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Jonas Valančiūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Jonas Valančiūnas pradėjo ruoštis kitai karjeros stotelei, kuris po mainų tapo Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos nariu.

Krepšininkas 24sek.lt žurnalistui Kęstui Rimkui sakė, kad po mainų jam paskambinęs „Pelicans“ vadovas Davidas Griffinas paliko teigiamą įspūdį.

„Komandos vadovas Davidas Griffinas iškart susisiekė. Pasikalbėjome, jis iškart pasveikino, sakė, kad yra labai patenkintas, kaip susiklostė mainai, kad jis norėjo manęs komandoje ir labai laukia naujo sezono. Tikrai maloni žinutė iš jo pusės. Man dėl to irgi geros mintys, apie jį esu girdėjęs gerų atsiliepimų

Davidas Griffinas juk dirbo „Cavaliers“, o prieš naujokų biržą, kai patekau į Torontą, Klivlando klubas domėjosi manimi, tad mums teko bendrauti anksčiau – įspūdžiai apie jį labai geri“, - sakė J.Valančiūnas

Jis sakė, kad žaisdamas NBA tu turi būti bet kada pasiruošęs mainams.

„Buvo netikėta, nors ir suprantu, kad NBA yra ne tik krepšinis, bet ir verslas. Nors žinia nebuvo laukta, kartais vis pagalvoji, kad tai gali įvykti bet kada.

Pirmadienį man paskambino „Grizzlies“ generalinis vadybininkas Zachas Kleimanas iš Memfio. Jis pranešė, kad buvo priimtas toks sprendimas“, - kalbėjo centras.

J.Valančiūnas „Pelicans“ klube žais su tokiomis žvaigždėmis kaip Zionu Williamsonu ir Brandonu Ingramu.

Praėjęs sezonas jam buvo vienas geriausių karjeroje.

Jis per rungtynes rinkdavo 17,1 taško, atkovodavo 12, kamuolio ir atlikdavo 1,8 kamuolio. 

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų