Andy Van Vlietas | BNS nuotr.

Andy Van Vlietas | BNS nuotr.

Legionierius iš Belgijos Andy Van Vlietas nusprendė baigti karjerą „Šiauliuose“ ir ją tęs Izraelyje. Besibaigiant skirtam terminui klubas gavo žaidėjų atstovų patvirtinimą, kad aukštaūgis į Šiaulius negrįš, o klubui bus sumokėta kontrakte numatyta išpirkos suma.

Po studijų JAV pradėti profesionalaus krepšininko karjerą į Europą sugrįžusio belgo debiutas Senajame žemyne buvo sėkmingas – nepraleidęs nei vienerių rungtynių „Betsafe-LKL“ čempionate jis vidutiniškai pelnydavo po 11,1 taško, atkovodavo po 5,8 kamuolio, atlikdavo po 2,2 rezultatyvaus perdavimo per 26 žaidimo minutes.

Čempionate A.Van Vlietas 7 sykius surinko dvigubą dublį (trečia vieta lygoje), pagal atkovotų kamuolių vidurkį po savo krepšiu užėmė antrą, o pagal iš viso atkovotų kamuolių – šeštą vietą lygoje.

„Laukėme krepšininko sprendimo, nes kitam sezonui buvome jam numatę ne mažesnę rolę nei praėjusį sezoną. Siekėme išlaikyti Andy sudėtyje, pateikdami konkurencingą pasiūlymą, tačiau tokia yra krepšinio virtuvė. Taip, klubas gaus išpirką, tačiau ji mūsų nedžiugina. Turėsime susitaikyti su šiuo žaidėjo sprendimu ir tęsime komandos komplektacijos darbus“, – teigė klubo direktorius Donatas Slanina.

Klubas dėkoja krepšininkui už darbą bei indėlį į komandos pergales ir linki sėkmės tolesnėje karjeroje. 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų