Keletą dienų ieškotas Ugandos sunkiaatletis rastas Japonijoje: bandoma jį grąžinti į gimtinę (2)

2021.07.20 20:18
Julius Ssekitoleko | Instagram.com nuotr

Julius Ssekitoleko | Instagram.com nuotr

 Prieš Tokijo olimpines žaidynes dingęs Ugandos sunkiosios atletikos atstovas 20-metis Julius Ssekitoleko paliko raštelį teigdamas, kad jo gyvenimas Afrikoje yra per sunkus ir jis nori dirbti Japonijoje.

J.Ssekitoleko dalyvavo Tokijo olimpinių žaidynių atrankoje Japonijoje, tačiau į jas nepateko ir liepos 20-ą dieną turėjo išskristi į Ugandą. Visgi paskutinį kartą penktadienį 6.30 val. ryte netoli savo delegacijos viešbučio matytas sportininkas įsigijo traukinio bilietą į už maždaug 200 km esančią Nagoją ir dingo. Paliktame raštelyje J.Ssekitoleko paprašė savo delegacijos narių atsiųsti jo daiktus žmonai.

Dingusio Ugandos sunkiaatlečio paieška tęsėsi keletą dienų. Galiausiai pareigūnams jį pavyko surasti.

„Dingęs sportininkas buvo surastas. Dabar jis kartu su pareigūnais yra Izumisano biure. Bendradarbiaujame kartu su ambasada Tokijuje, kad jis galėtų saugiai parskristi į Ugandą“, - sakė Ugandos olimpinio komiteto generalinė sekretorė Beatrice Ayikoru.

Teigiama, kad J.Ssekitoleko rastas maždaug už 40 km į pietus nuo Nagojos. Jis turėjo tik mobilų telefoną, o asmens dokumentai liko Ugandos rinktinės stovykloje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS