Amanda Nunes ir Kim Kardashian | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Amanda Nunes ir Kim Kardashian | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Nors UFC prezidentas Dana White‘as yra senas bokso gerbėjas, tačiau dabartinės tendencijos, kai bokso kovoje susiduria „youtube“ įžymybės ar kitoks žvaigždės, jo nežavi. Kalbėdamas apie L.Paulo ir F.Mayweatherio kovą, D.White‘as taip pat nepakeitė savo nuomonės.

„Tai nebuvo suknistas boksas“, – „UFC Arabia“ sakė D.White‘as. „Kaip jau sakiau anksčiau, visada bus tokių dalykų rinka. Visada atsiras žmonių, norinčių sumokėti 50 JAV dolerių, kad galėtų pažiūrėti tokius dalykus. Tai toli nuo to, ką darome mes. Pagalvokite apie tai: įsivaizduokite, jeigu Kim Kardashian norėtų kovoti su Amanda Nunes. Kokia tai didelė kova būtų? Tai būtų milžiniška. Tai būtų didžiausias renginys istorijoje“.

A.Nunes netruko sureaguoti į tokius žaidus ir juokaudama iškvietė Kim Kardashian į kovą: „Ei, Kim Kardashian, gal padarykime tai?“.

K.Kardashian dar 2009 m. dalyvavo labdaringame bokso turnyre, bet tada ringe atrodė labai prastai prieš Tamarą Frapasellą.

Kol kas K.Kardashian nesureagavo į A.Nunes iššūkį, o štai Cris Cyborg atsakė brazilei žinanti, kokios kovos fanai iš tiesų norėtų. C.Cyborg dar 2018 m. greitu nokautu pralaimėjo A.Nunes ir tikėjosi revanšinės kovos, bet dėl nesutarimų su UFC paliko organizaciją, persikėlė į „Bellator“ ir šiuo metu sėkmingai gina diržą.

A.Nunes jau kurį laiką yra dviguba UFC čempionė. Vieną iš savo diržų brazilė gins ankstyvą rugpjūčio 8 d. rytą Lietuvos laiku prieš Julianną Peną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų