Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2 – 1 palaužė „Osasuna“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė gyvybiškai svarbius tris taškus. Likus vos vienam turui iki sezono pabaigos, Diego Simeone auklėtiniai nuo artimiausių persekiotojų „Real“ futbolininkų turi dviejų taškų pranašumą.

Angelis Correa 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Osasuna“ vartų sargas.

Saulis 35-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Yannickas Carrasco 68-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Ante Budimiras 75-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Osasuna“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Renanas Lodi 82-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

L.Suarezas 88-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė „Atletico“ ekipai dramatišką pergalę 2:1.