Floydas Mayweatheris | „Twitter“ nuotr.

Floydas Mayweatheris | „Twitter“ nuotr.

 Vienas geriausių boksininkų istorijoje Floydas Mayweatheris ir „youtube“ žvaigždė Loganas Paulas parodomojoje kovoje Floridoje susikaus jau birželio 6-ą dieną, o jų kovą rodys „Showtime“.

Ši kova kartą jau buvo perkelta po to, kai „PAC Entertainment Worldwide“ neįvykdė sutarties detalių ir nesugebėjo surengti kovos Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Datos nukėlimas kiek pakenkė kovos populiarumui, nes iš karto pasklido gandai, kad kova buvo nukelta dėl pernelyg mažo susidomėjimo.

„TMZ Sports“ praneša, kad F.Mayweatherio kompanija „Mayweather Promotions“ jau kreipėsi į teismą ir reikalauja kompensacijos. Ieškinio vertė – 122,6 mln. JAV dolerių.

„PAC pristatytose finansinėse prognozėse buvo įrašyta, kad abi pusės iš šios kovos uždirbs daugiau nei po 100 mln. JAV dolerių pelno. Pirmoji PAC išmoka, kuri turėjo siekti 30 mln. JAV dolerių, privalėjo būti išmokėta 2021 m. kovo 25 d., bet pervedimas nebuvo gautas. Negavus šio pervedimo, buvo pažeista kontrakto sąlyga, suteikusi galimybę kreiptis į teismą“, - teigiama ieškinyje. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EURO 2020