Turnyro akimirkos | Instagram.com nuotr

Turnyro akimirkos | Instagram.com nuotr

 Kas jau kas, o Lenkijos kovų be pirštinių organizacija „Gromda“ žino kaip atkreipti kovinio sporto fanų dėmesį. Nestandartinėje turnyro aplinkoje šou rengė pikantiškai apsirengusios merginos, stovėjo motociklai, o ringą juosė tik paprastos virvės.

Penktadienį vykusiame „Gromda 5“ turnyre iš viso surengta 11 kovų. Nė vienoje iš jų neprireikė visų 3 raundų – 10 kovų baigėsi nokautais arba techniniais nokautais, o vienos kovos rezultatą teko anuliuoti po netyčinio smūgio į gerklę. Traumų brutaliame turnyre irgi netrūko – Adamas Lazaras negrįžo tęsti kovos su Piotru Samelko, Mariuszas Kruczekas negalėjo toliau kovoti po kojos traumos, o lemiamoje kovoje Patrykas Tolkaczewskis susižeidė akį ir turėjo pripažinti Bartlomiejaus Domaliko pranašumą.

Būtent turnyro laimėtojas B.Domalikas sukūrė brutaliausią turnyro nokautą. Jis dar pirmojo rato kovoje jau pirmajame raunde nokautavo tautietį Michalą Walczaką. Pastarasis po smūgio buvo „išjungtas“ ir vos nepersivertė per virves.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų