Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 ESPN šaltiniai atskleidė, kad Ispanijos „La Liga“ pradėjo vidinį tyrimą, ar „Barcelona“ žaidėjai, lankydamiesi Lionelio Messi namuose, nepažeidė koronaviruso taisyklių.

Katalonijos žiniasklaida taip pat teigia, kad vietos valdžios institucijos ieško informacijos, ar įvykis galėjo pažeisti regione galiojančius apribojimus. Katalonijoje žmonėms leidžiama susitikti lauke ar viduje, bet tik grupėmis iki šešių žmonių.

L.Messi pirmadienį surengį komandos pietus savo valdose Kasteldefelse. ESPN šaltiniai teigė, kad žaidėjai ir jų draugės ar žmonos praleido popietę lauke ir prie atskirų stalų, laikydamiesi „La Liga“ nustatytų socialinės distancijos taisyklių, tačiau lyga siekia surinkti daugiau informacijos apie susitikimą.

Nepaisant vakcinacijos programos Europoje, žaidėjai vis tiek turi laikytis griežtų rekomendacijų rungtynių dienoms, įskaitant persirengimą vieniems prieš atvykstant į stadioną.

Nors „Barcelona“ atstovai teigė, kad negavo nei „La Liga“, nei vietos valdžios pranešimų apie tyrimą, tačiau Katalonijos vyriausybės viceprezidentas Pere Aragonesas paragino viešus asmenis, pavyzdžiui „Barcelona“ žaidėjus, rodyti pavyzdį.

Šeštadienį „Barcelona“ laukia labai svarbios rungtynės su Madrido „Atletico“ ekipa.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų