Felixas Verdejo | Youtube.com nuotr.

Felixas Verdejo | Youtube.com nuotr.

 Puerto Riko pareigūnai pranešė upėje suradę dingusios moters kūną. Įtariama, kad tai yra ketvirtadienį be žinios dingusi Keishla Rodriguez, siejama su bokso talentu Felixu Verdejo (27-2, 17 nokautų).

Šaltinių teigimu, K.Rodriguez pranešė F.Verdejo, kad laukiasi jo kūdikio. Dar ketvirtadienį, pranešus apie moters dingimą, pareigūnai norėjo apklausti F.Verdejo. Jis iš pradžių atsisakė tai padaryti, o vėliau pareiškė, kad sutinka susitikti su pareigūnais, jei kartu bus ir jo advokatas.

Pagal tyrimo duomenis, K.Rodriguez paskutinį kartą gyva buvo matyta F.Verdejo namuose, į kuriuos, kaip manoma, atvyko su teigiamu nėštumo testo. Teigiama, kad F.Verdejo siūlė moteriai pasidaryti abortą, nes jis yra vedęs ir turi vaiką.

F.Verdejo kovėsi 2012 m. Londono olimpiadoje, kur pasiekė ketvirtfinalį. Ten jį sustabdė tik garsusis Vasilijus Lomačenka. Puerto Riko boksininkas 2020 m. gruodžio 12 d. kovėsi dėl WBO tarpkontinentinio lengvo svorio kategorijos čempiono diržo, bet buvo nokautuotas japono Masayoshi Nakatani.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų