Jiri Prochazka ir Dominickas Reyesas | Organizatorių nuotr.

Jiri Prochazka ir Dominickas Reyesas | Organizatorių nuotr.

  Las Vegase vykusiame „UFC on ESPN 23“ turnyre įspūdingą pergalę iškovojo čekas Jiri Prochazka (28-3-1), kuris antrame raunde, likus vos 31 sekundei iki raundo pabaigos, alkūne iš apsisukimo nokautavo buvusį pretendentą į titulą Dominicką Reyesą (12-3).

Tai buvo vos trečioji pergalė UFC istorijoje pasiekta smūgiu alkūne iš apsisukimo.

Nepaisant to, kad J.Prochazkai tai buvo vos antroji UFC kova karjeroje, tačiau jau dabar aišku, kad jis tapo pagrindiniu kandidatu į titulą. Dar prieš šį renginį UFC prezidentas Dana White‘as sakė, kad J.Prochazka ir D.Reyeso kovos nugalėtojas bus kitas čempiono varžovas.

Šiuo metu UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą turintis lenkas Janas Blachowiczas (28-8) rugsėjo 4-ą dieną „UFC 266“ turnyre susikaus su Gloveru Teixeira (32-7).

Pats J.Prochazka jaučiasi vertas kovos dėl titulo.

„Taip, manau, kad nusipelniau tos kovos, nors mano UFC kelionė yra labai greita ir tuo nesidžiaugiu taip, kaip norėčiau“, – sakė J.Prochazka. „Bet taip, manau, kad nusipelniau titulinės kovos“.

J.Prochazka už šią kovą sulaukė 100 tūkst. JAV dolerių premijos – 50 tūkst. už geriausią vakaro kovą ir 50 tūkst. – už geriausią vakaro pasirodymą. Pati kova buvo siautulinga, pats J.Prochazka neparodė daug dėmesio savo gynybai bei teigė, kad paskutinis smūgis nebuvo tas, kurį jis būtų praktikavęs ar įsivaizdavęs, kad juo galėtų užbaigti kovą.

„Tai buvo tiesiog organiškai atsiradęs smūgis“, – sakė J.Prochazka. „Tiesiog viskas tekėjo pasroviui. Štai kodėl aš turiu anteną (savo plaukuose, – aut. past.) – ji tam, kad pagautų idėjas. Matėte mano blokus? Mano gynybą? Pirmoje kovoje UFC jos nebuvo. Šioje kovoje jos taip pat daug nebuvo, tačiau viskas taip ir veikia. Aš vis dar turiu pataisyti kai kuriuos daykus“.

Po tokio nokautu D.Reyesas ilgai negalėjo atsigauti ir nesugebėjo atsistoti, kai teisėjas skelbė nugalėtoją. Visgi buvęs pretendentas į titulą vėliau sugebėjo savo jėgomis palikti narvą ir atidavė pagarbą varžovui.

J.Prochazka teigė, kad jis labai vertina D.Reyesą ir džiaugiasi, kad į savo gyvenimo aprašymą gali įtraukti tokio aukšto lygio kovotoją.

„Puikus jausmas“, – sakė J.Prochazka. „Dominickas buvo puikus varžovas, jis geras žmogus ir man patinka. Tiek prieš kovą, tiek po jos, aš nejaučiau iš jo nieko bloga, jokios neapykantos, tiesiog gryna kova. Man tai labai patinka“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų