Julius Anglickas | asmeninio archyvo nuotr.

Julius Anglickas | asmeninio archyvo nuotr.

„Tik žengęs į narvą supratau, kad galvoje kažkas užsiblokavo. Žinojau, kad esu kovos favoritas, tačiau jaučiau didelį spaudimą“, – po devintos pergalės iš eilės sportas.lt sakė „Bellator“ kovotojas Julius Anglickas (10-1).

Naktį iš penktadienio į šeštadienį 29-ų lietuvis „Bellator 257“ narve vieningu teisėjų sprendimu 29-28, 30-27 ir 30-27 nugalėjo Gregory Milliardą (12-7) iš Arubos.

„Nenuvertinau varžovo, žinojau, kad jis – geras kovotojas... Prispaudęs prie tinklo supratau, kad jis yra žymiai mažesnis už mane, bet kažkodėl nebando pabėgti“, – po kovos kalbėjo J.Anglickas.

Kovos statistika | asmeninio archyvo nuotr.

Kovos statistika | asmeninio archyvo nuotr.

„OK, aš jį kontroliuoju. Tai man yra paranku. Taip galiu laimėti kur kas lengviau – be jokių rizikų“, – sukosi lietuvio mintys prispaudus varžovą.

J.Anglickas yra įsitikinęs, kad galėjo kovą laimėti ir smūgiuodamas, tačiau čia ir suveikė „blokas“.

„Jėzau, mesiu jį ant žemės ir bus gerai, ten padaužysiu“, – toptelėjo mintis J.Anglickui.

„Kažkodėl nebuvo noro darbuotis kumščiais... Nežinau, kodėl. Prieš kovą norėjau viską baigti greitai ir efektingai – tikėjau, kad jį sudaužysiu ir bus viskas. Greitai viskas apsivertė – narve tarsi ieškojau saugiausio varianto. Žinojau, kad galėsiu kontroliuoti priešininką ir tai bus garantuota pergalė, – sakė J.Anglickas. – O gal nesmūgiavau, nes prisiminiau, kad buvau patyręs bicepso sausgyslės traumą? Įsijungė atsargumo režimas? Dabar galvoju, kad tai buvo labai protingas sprendimas – „neplėšyti“ dar pilnai nepagijusios rankos“.

Traumą, priminsime, J.Anglickas patyrė kovoje su Alexu Polizzi praeitų metų lapkritį. Įplyšusi bicepso sausgyslė lietuviui neleido treniruotis pilnu tempu ilgiau negu mėnesį.

Lietuvio komanda po kovos: Quintonas O'Brienas, pats Julius Anglickas ir Mike'as Rogersas | asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvio komanda po kovos: Quintonas O'Brienas, pats Julius Anglickas ir Mike'as Rogersas | asmeninio archyvo nuotr.

Kovotojas teigė žinantis, kad kartais tokių kovų kaip su G.Milliardu bus – besisaugant teks ieškoti įvairiausių būdų iškovoti pergalę, nesvarbu, kad nepavyks pademonstruoti įspūdingos kovos.

„Išsaugojau savo kūną. Kita kova bus stipresnė – galėsiu varyti. Po šiandien truputį esu nelaimingas, bet ką daryti? Bent jau, atrodo, jokių traumų, jokių sužalojimų. Žiūrėsime, kaip viskas jausis ryte, – kalbėjo J.Anglickas. – Riešas kiek patino, bet labiausiai noriu sužinoti, kaip atsilaikė ta bicepso sausgyslė“.

J.Anglickas teigė, jog kova su G. Milliardu jam labiausiai pirminė 2019-aisiais „Dana White's Contender Series“ dvikovą su Karlu Reedu. „Kalbu apie psichologinį nusiteikimą. Labai panašus jausmas... Pirmos dvi „Bellator“ kovos – viskas gerai, o dabar ir vėl kažkas. Net nežinau, gal man reikės apsilankyti pas psichologą, pasišnekėti apie sportą, varžybas. Noriu gauti atsakymus, ką turėčiau daryti, kad viskas būtų gerai, kad galėčiau kontroliuoti savo mintis“.

Kovotojas nusišypsojo, sulaukęs klausimo apie daug diskusijų Lietuvoje sukėlusią svėrimo ceremoniją, kurioje buvo iškelta Žemaitijos vėliava.

Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

„Turime labai daug sportininkų pasaulyje, kurie kelia Lietuvos vėliavą, todėl pagalvojome, kad norime padaryti kiek kitaip. Nieko nenorėjau įžeisti. Žemaitija – tai Lietuva. Norėjau pabrėžti kraštą, iš kurio esu kilęs, nemanau, kad tai yra blogai, – kalbėjo plungiškis. – Juk nedažnai pasitaiko tokia proga. Mačiau diskusijas... Tai buvo eksperimentas. Tikrai nesityčioju iš Lietuvos, tiesiog pabandžiau suteikti kiek daugiau dėmesio žemaičiams“.

Kovotojas tikisi jau pirmadienį sulaukti „Bellator“ skambučio, kurio metu bus kalbama apie ateities viziją. „Bellator“ prezidentas Scottas Cokeris „Twitter“ jau paskelbė, kad lietuvis bus pakaitinis kovotojas „Grand Prix“ turnyre. Tikėtina, kad į narvą J.Anglickas grįš liepos mėnesį.

„Pakaitinis ir kovoti vėl su „belenkokiu“, ar didelis vardas? Manau, kad didelių vardų dar bus ateityje, o dabar reikėtų pasinaudoti tuo „alternate“ šansu ir, jeigu tik kas nors atsitiks, pateki į „Grand Prix“, – sakė J.Anglickas.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų