„Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ sakė, kad dabar galvoja apie artimiausią kitą LKL dvikovą.

„Kažkas yra pasakęs: tu esi geras tiek, kiek geros paskutinės rungtynės. Jei nesužaisime prieš Prienus, šis mačas greitai pasimirš. Turime valandą švęsti, kol grįšime į Vilnių, ir tada ieškosime energijos antradienio kovai, kuri vyks beveik be pasiruošimo“ , – sakė G.Žibėnas. 

„Ryto“ aukštaūgis Ivanas Buva pats žinojo apie tariamą priešpriešą tarp „Žalgirio“ ir „Ryto“ komandų.

„Jis yra iš Balkanų, todėl tokių dalykų jam aiškinti nereikia. Galvojome, kad treniruosimės be Ivano, nes jam buvo alkūnės uždegimas, buvo klausimas, ar jis žais.

Bet jis pasakė: tai – svarbiausios rungtynės. Bandžiau jam įrodyti, kad svarbios yra visos, bet jis sakė: ne, už tokias taškai dalijami dvigubai. Jis žaidė kęsdamas skausmą ir parodė turbūt geriausią karjeros mačą“, – sakė treneris.

Jis taip pat kalbėjo apie Luko Ulecko naudą.

„Jo žaidimo IQ yra labai aukštas. Kadangi neturime nuolatinės rotacijos, jis žaidžia „antru“, „trečiu“ ir „ketvirtu numeriu“. Jam nekyla problemų prisitaikant, o jo žaidimo supratimas mus pakelia į kitą lygį. Šiandien visų indėlis ir susitelkimas buvo svarbus. Rūbinėje retoriškai paklausiau: kaip atrodytume, jei taip susikoncentravę žaistume visada? Gal šis mačas atsakė vyrams, koks mūsų potencialas“, – sakė jis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA