Diana Avsaragova | Instagram.com nuotr

Diana Avsaragova | Instagram.com nuotr

 Talentinga 22-ejų metų Rusijos MMA kovotoja Diana Avsaragova (2-0) jau balandžio 10 d. rytą Lietuvos laiku debiutuos „Bellator“ organizacijoje. Ten jos lauks gana kuklų rezultatą turinti amerikietė Tara Graff (1-2). Prieš kovą su „Metaratings“ kalbėjusi D.Avsaragova stebėjosi, kodėl moterų MMA sulaukia kur kas mažiau dėmesio nei vyrų kovos, nors moterys, anot rusės, narve kaunasi kur kas agresyviau.

„Nežinau, kodėl Rusijoje taip neišvystytos moterų MMA kovos. Gal tiesiog žmonėms moterų kovos vis dar nepakankamai įdomios. Tiesą pasakius, ir pati norėčiau sužinoti to priežastį. Juk moterų kovos yra daug įdomesnės, merginos kaunasi gerokai agresyviau“, - sakė D.Avsaragova.

Kovotoja pripažino, kad savo sugebėjimus jai tekdavo panaudoti dar paauglystėje, ginant drauges: „Įdomiausia tai, kad paauglystėje niekada nesimušdavau su mergaitėmis, tik su berniukais, o jie vėliau eidavo rašyti skundų. Mums tuo metu buvo gal 14-15 metų. Manęs niekas neįžeidinėdavo, bet aš stengdavausi užstoti drauges. Vieną kartą užstojau draugę, kitą kartą – kaimynę. Visada kaudavausi dėl kažko kito. Nepamenu, kad būčiau į muštynes įsivėlusi pati, o ne dėl pagalbos kažkam kitam“.

D.Avsaragova su „Bellator“ pasirašė ilgalaikį kontraktą, todėl apie kitas organizacijas net negalvoja. Rusės teigimu, „Bellator“ sąlygos tokios geros, kad ji nemato prasmės veržtis į UFC.

„Nepasakyčiau, kad labai trokštu patekti į UFC. Dabar esu visiškai patenkinta kontraktu su „Bellator“. Turiu 2 metų kontraktą, pagal kurį jie man turi surengti 6 kovas. Man dabar svarbiausia, kad kuo daugiau žmonių išgirstų apie mane. Savo kovomis privalau susikurti sau vardą“, - pridėjo rusė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų