Marvinas Hagleris | Scanpix nuotr.

Marvinas Hagleris | Scanpix nuotr.

 Savaitgalį kovinio sporto pasaulyje – gedulas. Mirė vienas geriausių visų laikų boksininkų Marvelous Marvinui Hagleriui. Amerikiečiui buvo 66-eri metai. Šeštadienio vakarą apie M.Haglerio mirtį pranešė jo žmona Kay.

„Deja, šiandien savo namuose Naujajame Hampšyre netikėtai mirė mano mylimas vyras Marvinas. Mūsų šeima prašo privatumo šiuo sunkiu laikotarpiu. Dėkojame“, - rašė Kay, neatskleidusi boksininko mirties priežasties.

Nuostabią karjerą profesionalų bokse turėjęs M.Hagleris laimėjo 62 kovas (52 nokautais), pasiekė 2 lygiąsias ir patyrė tik 3 pralaimėjimus. 1980 m. amerikietis tapo WBA, WBC ir „The Ring“ pasaulio čempionu, kai nokautavo Alaną Minterį. Vėliau jis 6 kartus iš eilės apgynė tuos diržus, o 1983 m. prie savo trofėjų pridėjo ir IBF diržą, kai nokautavo Wilfordą Scypioną.

Tais pačiais 1983 m. M.Hagleris nugalėjo ir legendinį Roberto Duraną, o iš viso savo diržus apgynė net 12 kartų iš eilės. Jis ilgą laiką buvo „neginčijamas“ pasaulio čempionas, turėjęs visų pagrindinių organizacijų diržus. Karjerą M.Hagleris baigė 1987 m. po pralaimėjimo dar vienai legendai – Sugar Ray Leonardui.

M.Hagleriui iki šiol priklauso vidutinio svorio kategorijos rekordas – jis net 78 proc. kovų dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso vidutinio svorio kategorijoje baigė nokautais. M.Hagleris buvo įtrauktas į bokso „Šlovės muziejų“ ir neretai yra įtraukiamas į geriausių visų laikų boksininkų 20-ukus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų